Playlisty Kecárna
Reklama

GGynger Money Gang - texty

gynger-money-gang-530614-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Gynger Money Gang má 8 fanoušků · Stát se fanouškem

''Tyler Durden'' se přestěhoval do Prahy a spolu s producentem Kaarlemem vytvořili tvrdé jádro zrzčí grupy, začali si říkat Gynger Money Gang a přidali se pod label A51. Gynger Money Gang, ... potažmo Millionaire Thugs Club byly ve své době pro undergroundovou rapovou scénu něco jako obrození, upřímná pervitinem nasáklá hudba z ulic zabývající se vizemi z drogového světa plného beznaděje a stále prohlubující se vnitřní prázdnoty.
Hlavní člen skupiny Gynger Money Gang ''Tyler Durden'' V té době však již žil jako bezdomovec a tento stav trvá doposud (2022).
Řada fanoušků se ''Tylerovi Durdenovi'' v jeho nelehké životní situaci snaží pomáhat, nicméně zásadním problémem zůstává jeho zjevná závislost na drogách.
  ZOBRAZIT VÍCE

Freestyle     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Gianni Versace x Lola Saint (2015)     Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Správcem interpreta Gynger Money Gang je mixikk; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.