Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Rodina - text

playlist

Miluju svou rodinu, nadevše připravený ochránit, přesto že jsem problémový, vím že mě mají rádi, la familia patří sem i moji kamarádi má budoucí žena souhlasila, abychom se vzali. Jak sem vás mohl někdy zklamat sorry za selhání, viděl jsem po dvou letech mámu, dost dlouhé čekání. I když teď bydlím v Praze, jezdím do Ostravy stále, vždy se rádi vracíme na místo, kde své blízké máme. Nezapomínám, navždy si vás budu vážit, někdo už tu není s námi, je nad námi anděl strážný. Nikdo z nich se ke mě neotočil nikdy zády. Rodina na prvním místě ať si mladý, starý. Když mi je nejhůř, oni postaví mě zpět na nohy. A sami to nemají lehké, žádné zlaté doly. Chci být hvězda a postavit pro ně krásné domy, zatím si myslí, že můj rap je jenom prázdné hobby.

Rodina dává vždycky dobré rady, kéž bych je někdy poslechl nebyl tvrdohlavý. Když na ně myslím bolesti se zbavím, zase zdravý, chodí se koukat na mé show, jak GuNy baví davy. Své rodině já věřím víc než komukoliv body. Jedno obejmutí a sem zase chlapec malý. Mám spoustu krásných vzpomínek, zážitků z mnoha cest. Život je dar, život je záhada, život je pes! Moje láska viděla, co se mnou dělá stres, když jsem byl na ulici babička mi dala cash. Mám za sebou nejeden crash, radosti střídají hněv. Pozri sa na toho týpka, aká sila v něm. Teta mi radí jak dobře s penězi naložit, nechcou mě vidět se dojebat ale zarobit. Rodina je obří mozek zkušeností mnoha, pro mě synonymem všemocného boha.

Text přidala Ataquii

Video přidala Ataquii


Nezařazené v albu

GuNy texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.