Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Přestat snít - text

playlist

Pravda tě osvobodí...
Sere mě celý širý svět, serou mě ty mračna co pronásledují mě. Sere mě že bych pro všechny vždy udělal vše, avšak už to bude rok co sem neviděl kámoše.
Sere mě že ještě nejsem za celou tu dobu top, sere mě že jsem laciným kurvám daroval svůj cock, sere mě že jsem jel za dealerem vyzvednout si koks, serou mě ti dobří lidé, že jich stále není moc. Sere mě že nemám tolik peněz, abych koupil dům.
Platím obří nájem za byt, co nikdy nebude můj. Sere mě, že moji známí umřeli dříve než já, dokola furt na ně myslím a potichu vzpomínám. Sere mě, že své ženě nedávám lásku jak bych měl, něco ovládá mou duši a pokaždé ztratím směr. Sere mě to fejkové duchovno chcou jen vydělat, sere mě ten blbec vedle tebe, běž ho vyjebat! Sere mě, že se každý uráží jak kár, sere mě peklo na zemi moh by tu být ráj. Sere mě, jak média těm lidem neustále lžou, nebuď ovce, měj svou mysl, neustále zkreslujou. Pojďte semnou budem ti co proti proudu veslujou, sere mě, že nemám práci, ve které mě neškubou. Sere mě, že rozumím svojim haters, jsem stejný jak oni a sere mě, že dneska jsem si ještě nevyhonil!

REF: Nechci celý život jen nenávidět, chci to málo mít, hodně to mi nestačí. Ve tmě nevidím nic, oheň pálí mě, proč mi podsouvají to, že bych měl přestat snít? 2x

Sere mě, že moje máma by se mohla za mě stydět, nejsem perfektní syn ani perfektní dítě. Sere mě, když vidím fotry chodit ven se svými děti, hrajou si s nimi, s úsměvem a já neměl tolik štěstí. Sere mě, jak roky letí a já čím dál více stárnu. Sere mě barvoslepost, trapné, když si spleteš barvu. Z larvy prý vzejde motýl, jenže já se měním v larvu. Sere mě, že svět uměle vytváří válku. Sere mě, když říkaj že prý seru na Ostravu, v měm bílém srdci modrou krví psáno jebat Prahu. Sere mě, že sny jsou stále v pohybu, běží do píče, sere mě že pořád lítam tam a zpět jak míček. Sere mě si uvědomit, že jsem tady sám a pak na houbách nahrát skladbu opuštěný chrám. Sere mě, jak ďábel lže a myslí si že to nevím. Sere mě Bůh, moh by být tady na Zemi. Sere mě, že musím psát skladbu co mě bude srát, život je plný paradoxů, dej sem Tuzemák. Sere mě, že nedokážu zastavit bolest a nemoc, díky za vše, miluju vás babičko a dědo. Sere mě, že existuje v slovníku slovo bezmoc, sere mě že jsem pikal za věci, za které jsem nemoh. Sere mě, když musím slyšet svoje vyjebané meno. Sere mě má tvrdohlavost asi je to v mojich genoch!

REF: Nechci celý život jen nenávidět, chci to málo mít, hodně to mi nestačí. Ve tmě nevidím nic, oheň pálí mě, proč mi podsouvají to, že bych měl přestat snít? 2x

Text přidala Pepca1122

Text opravila Ataquii

Video přidala Pepca1122


Nezařazené v albu

GuNy texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.