Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

GuNy - Úlomky ráje - text

playlist

Mraky těch co se uboze vzdali, nemají nás v lásce neboť mi to daly, tvrdá práce až pak příjde smích, večírky s Karlem jedem na saních.

Londýn centrum 5 hvězd v apartmánu, luxusní život odjakživa v plánu, zlaté řetězy jak Al Pacino, projížďky městem bílou limuzínou, dotáhnout úspěch přísnou disciplínou, zůstat vzhůru říznout medicinou, stovky diamantu je na image, chaotický městský život žádná village, uprostřed ráje v zimě male divy, skutky a ne vyjebané sliby, medusa ve versače hokošily, vememe všechno o čem jsme kdy snily.

Vypracovat se z úplneho hovna, hledět až do dáli oko orla, boty z nejkvalitnější teletiny, pečetní prsteny pro temné syny, city stranou žádné milováni, obchod chladně a bez slitovaní, příběh najdeš ho v mém tetovaní, víra to je to co nás pohání, všechno co jsem řekl to se stalo, zůstat skutečný byt navždy žralok, mozek stále kalkuluje haa, sto tácu v každé kapse mám, v příštim roce cl amg, mdma amg, všechno v mojem světě kurva nádherné, pracovat na sobě to je nádherné.

Text přidal indic666

Video přidal indic666

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.