Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

GGreen Velvet - texty

green-velvet-556385.jpg
Texty písní

texty písní

Vysoce respektovaný americký producent, DJ, remixér a osobnost Alan Curtis Jones, jehož dnes celý svět zná jako Green Velveta...
Curtis vyrůstal v Chicagu, později přešel do Berkley na univerzitu (chemické inženýrství), ale brzy studium přerušil zejména díky zalíbení v house, díky čemuž později zakládá labely Cajual records a Relief records. Spolupracuje s mnoha dalšími producenty, můžeme jmenovat Timo Maase či Dave Audé. Založení Cajual records vzešlo hlavně díky úspěchu společné práce s Dajae (tehdy byl Curtis znám právě jako Cajmere), díky níž vzešla hitovka "Brighter Days".
Právě založením svého labelu získal Curtis tvůrčí svobodu, mohl ukázat svůj názor na taneční hudbu a tento jeho zvuk nově reprezentoval zvuk Chicaga a Chicago se tak vrátilo zpět na mapu taneční hudby.
 
Curtis je také znám pod dalšími svými alter egy jako už zmiňované Cajmere, nebo Curan Stone, Geo Vogt či Half Pint. Jako Green Velvet produkuje techno a electro tracky někdy od roku 1992.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
La la land video

Green Velvet ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.