Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

GGrant & Forsyth - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Grant & Forsyth je britský duo, skládající se z dvojice Dominic Grant (Londýn 21. srpna 1949) a Julie Forsyth (04.4.1958) (dceřiná společnost britská televizní osobnost Bruce Forsyth).

Grant a Forsyth byli původně členové britské popové skupiny Guys 'n' Dolls (hlavně úspěch v sedmdesátých a počátku osmdesátých let). Skupina Guys 'n' Dolls se rozpadla v roce 1985, po níž Grant a Forsyth vytvořili duo. Získali několik hitů s počtem zemí v následujících letech. Forsyth také napsal skladbu Go for the Scottish singer Scott Fitzgerald. Fitzgerald získal druhé místo v Eurovize 1988 s za vítězem Céline Dion (který Ne partez Píseň tak sans moi) po velmi vzrušujícím bodováním s pouze jedním bodem rozdíl. Forsyth a Grant oba poskytli pozadí vokály podél Des Dyer z Jigsaw.

V roce 2011 oslavil Grant & Forsyth své 25. výročí. Stejně jako v roce 2013 byly Grant & Forsyth, spolu s jejich dcerou Sophie Grant, jeden z hostujících umělců na zavírače in Concert 2017 - Wild West, Home Edition Nejlepší v Amsterdam Areně.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Always On My Mind video
Walk of Life video
Mississippi video
Queen of Hearts video
Přehrát nezařazené písně

Správcem interpreta Grant & Forsyth je flover01234; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.