Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

GGrand Corps Malade - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Vlastním jménem Fabien Marsaud,více však znám pod svým uměleckým jménem-Grand Corps Malade,či jen inicialy GCM,se narodil 31.7.1977 matce knihovnici a otci,který toho času byl komunistickým aktivistou,později také regionálním funkcionářem a generálním tajemníkem komuny při Noisy-le-Sec a Saint-Denis. Fabien začal psát poezii již v 15 letech a poprvé veřejně recitoval coby slamový básník v baru na náměstí Clichy v Paříži 23.10.2003,kde přednesl "Cassiopée" svůj první umělecký kus. Do podvědomí fanoušků slamové poezie se však nejvíce zapsal v r.2005 díky svým vystoupením v clubu Reservoir,kde přednášeli svá díla nově začínající umělci stejně tak jako v klubu Jamel Comedy Club.V témže roce také začíná spolupracovat s kamarádem, S Petit Nico,který mu navrhl,že jeho poezii doplní hudebním doprovodem. V roce 2006 debutoval svým albem Midi 20,které si ve Francii rok drželo příčku v žebříčku 10 nejprodávanějších alb. Následovaly dva vyprodané koncerty v La Cigale v Paříži a v r.2007 vyhrál dvě ceny Victoire de la Musique. Další úspěšná alba:"Enfant de la ville" a "3éme temps" a nejúspěšnější singl"Inch´Allah ",který vznikl ve spolupráci s alžírskou zpěvačkou a hudebnicí/Reda Taliani/


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Les Voyages en trains video česky

Grand Corps Malade ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.