Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

No Shortcuts (Intro) - text, překlad

playlist

I thought you said you want to be successful?

He said, "I Do."

He said, "When you want to succeed, as bad you want to breath, than you will be successful."

I don't know how many of y'all have asthma here today, but if you ever had an asthma attack before. You short of breath, you wheezy (gasp). The only thing you trying to do, is get some air. You don't care about no basketball game. You don't care what's on TV. You don't care about nobody calling you. You don't care about a party. The only thing you care about when you're trying to breathe is to get some fresh air, THAT'S IT! And when you get to the point, where all you want to do is be successful, as bad as you want to breathe, than you'll be successful.
I'm here to tell you number 1, that most of you say you want to be successful, but you don't want it bad, you just kinda want it. You don't want it badder than you want to party. You don't want is as much as you want to be cool. Most of you don't want success as much as you want to sleep. Some of you love sleep more than you love success.

And I'm here to tell you today, if you're going to be successful you've gotta be willing to give up SLEEP!"

Text přidal konflikt

Myslel jsem, že jste říkal, že chcete být úspěšný?

Řekl: "Dělám."

Řekl: "Když chcete uspět, tak moc jak chcete dýchat, pak budete úspěšný."

Nevím kolik ze všech má dnes, tady astma, ale pokud jste měli někdy předtím astmatický záchvat. Máte potíže s dýcháním, jste sípavý (vzdech). Jediné co se snažíte dělat je nadechnout se. Nemusíte si dělat starosti ohledně basketbalu. Nemusíte řešit televizi. Neřešíte jestli vám někdo volá. Nezajímají vás párty. Jediná věc která vás zajímá, když se snažíte dýchat, je dostat se na čerstvý vzduch, TO JE ONO! A když se dostanete do bodu, kde vše co chcete je být úspěšný, tak moc jak chcete dýchat, pak budete úspěšný.
Jsem tady abych vám řekl číslo 1, mnoho z vás řeklo chci být úspěšný, ale nechcete i to špatné, chcete pouze trochu z toho. Nechcete to horší, než chcete párty. Nechcete to tak moc, jako chcete být 'cool'. Mnoho z vás nechce úspěch tak jako chcete spát. Někteří z vás milují spánek víc než vy milujete úspěch.

A já jsem dnes zde abych vám řekl, pokud chcete být úspěšní, musíte být ochotni vzdát se SPÁNKU!

Překlad přidal konflikt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.