Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

AGrażyna Auguścik - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Polská jazzová zpěvačka, narozena v Słupsku v 1955 roku. Hrála na kýtaru, a zpívát se učila v Berklee College of Music v Bostonu. Koncem 70ých let začala vystupovát na festivalech s krakovskou skupinou Playing Family. V 1988 roku odjela do USA, kde vystupovala zpočátku s Michalem Urbaniakem a Urszulou Dudziak - známy jazzový hudebníci původem z Polska, pak s interprety jako: Jim Hall, Michael a Randy Brecker, John Medeski nebo Patricia Barber. Od 1994 roku bydlí v Chicagu. V letech 2002, 2003, 2004 a 2006 byla vyznamenaná časopisem Jazz Forum Magazine jako nejlepší jazzová zpěvačka. Mimo jazz zpivá folk - polsky a latino, nahrála taky desku s polskou klezmerskou kapelou The Cracow Klezmer Band.

Video Překlad Karaoke
Spoza nas video česky
Přehrát celé album

Grażyna Auguścik ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.