Playlisty Kecárna
Reklama

GGlashaus - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Glashaus je německá hudební skupina, všechny texty interpretují v němčině. Složení:
zpěvačka Peppa Singt, skladatel a rapper Moses Pelham a producent Martin Haas. Glashaus je nejznámější tím, že tvoří mix R&B soulu a popu, nejčastěji jsou označováni jako soulové trio. V roce 2000...
hledali Moses Pelham a Martin Haas talentovanou zpěvačku a po příchodu tehdy již známé Cassandry Steen vydali roku 2001 singl Wenn Das Liebe Ist. Hit obsadil 25 místo v německé hitparádě a po třech týdnech vrcholové páté místo. Další singly "Was Immer Es Ist", Rio Reiser cover "Ohne Dich" a "Trost (Es Tut Weh)" přispěli ke třem nominacím na ECHO Award. Cassandra Steen je ale především sólová zpěačka, a tak její pozici v Glashaus nahradila roku 2008 Peppa Singt.
Doposud vydala skupina již šest alb (poslední v r. 2009).
http://www.imglashaus.de/
  ZOBRAZIT VÍCEGlashaus ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.