Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

GGigi D'Agostino - texty

gigi-d-agostino-88903.jpg

Gigi D'Agostino má 43 fanoušků · Stát se fanouškem

Gigi D'Agostino (pravým jménem Luigi Di Agostino) (* 17. prosince 1967, Itálie) je DJ v klubu Woodstock v Turíně. Hraje spolu s Peterem Sandrinim (Sandro). Produkuje ve stylu italodance, který je v Itálii velice rozšířen.

Začátkem jeho kariéry byly hity jako Fly, Angel-Symphony, Elisir a Cuba Libre. Jeho singl Bla Bla Bla získal za tři dny od vydání zlatou desku. Za výběrové album L'Amour Toujours získal platinovou desku v Itálii, zlatou desku v Česku, Rakousku, Německu a Francii

Postupně svou tvorbu formuje a mění svůj styl, až se v průběhu roku 2006 dostává ke slovu zcela nový směr muziky, nový žánr, který on sám založil a tím je Lento Violento. Vyznačuje se pomalým tempem s velice výraznými prvky. Je velice živý, někdy až agresivní. Pokud obsahuje vokál, jsou jeho slova většinou jednoduchá, zpravidla se stále opakují. Tímto svým stylem strhává obrovskou vlnu nadšení a fanoušci tento nový trend přijímají velice kladně[zdroj?].

Od roku 2005 do poloviny roku 2009 vysílal na italském rádiu m2o svůj pravidelný pořad s názvem Il Cammino di Gigi D'Agostino, což byl hodinový set, obsahující novinky z jeho tvorby. V druhé polovině roku 2009 také odstartoval svůj nový pořad s názvem Quello Che Mi Piace, ten se však dočkal jen dvanácti dílů a neuchytil se. Poslední odvysílání se konalo 26.12.2009, poté oznámil, že kvůli nedostatku času a neshodám s m2o pořad končí.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Silence video česky
Super video
Wellfare video
Přehrát nezařazené písně
Video Překlad Karaoke
The Riddle video česky karaoke
Video Překlad Karaoke
Another Way video česky
L'Amour Toujours video česky karaoke
La Passion video česky karaoke
The Way video česky
I´ll fly with you video česky karaoke
The Riddle video česky karaoke
Bla Bla Bla video
Přehrát celé album

Gigi D'Agostino ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.