Kecárna Playlisty
Reklama

GGhost - texty

ghost-b-c-475723.jpg
Texty písní

texty písní

Ghost má 190 fanoušků · Stát se fanouškem

Švédská metalová kapela, založená v roce 2008 ve městě Linköping. Kapela má 6 členů. 5 takzvaných The Nameless Ghouls (Bezejmenní Démoni), kteří obstarávají nástroje (hlavní kytara, rytmická kytara, basa, klávesy a bicí). Zpěvákem je ikonický nemrtvý papež Papa Emeritus, který se každé alb...
um střídá, stejně tak se mění masky Ghoulů.
V roce 2010 vyšlo první album s názvem Opus Eponymous, druhé z roku 2013 má název Infestissumam. Dále vyšlo EP z názvem If You Have Ghost, které obsahuje 4 cover songy a live verzi písně Secular Haze. 21. srpna 2015 vyšla v pořadí třetí studiovka s názvem Meliora. Globálně uznávaná deska přinesla ovoce, když titulní singl Cirice vyhrál cenu Grammy za nejlepší metalový počin.

V červenci roku 2016 kapelu opustil dlouholetý kytarista Martin Persner, známý pod přezdívkou Omega. Důvody jeho odchodu nejsou ani dnes známé, traduje se ovšem, že se Martin chtěl naplno věnovat své původní kapele MCC (Magna Carta Cartel). Později téhož roku vyšlo najevo, že zpěvák Tobias Forge vyhodil všechny zbylé členy kapely, přičemž 4 z nich se rozhodli Forge žalovat (Persner mezi nimi nefiguroval). Důvodem byla finanční situace v kapele, kdy Forge měl údajně spravovat všechny finance a zbylým členům vyplácel pouze velmi malé částky.
V druhé polovině roce 2017 Ghost (nyní pouze sólo projekt Forge) oznamují přípravu čtvrté desky, který je naplánovaná na první půlku roku 2018.
S novou deskou nazvanou Prequelle přichází na scénu nový frontman. Tím již není Papa Emeritus, nýbrž Cardinal Copia. V pokrevní linii, která měla několika set letou tradici totiž nezbyl žádný následovník pozice. Církev tedy vybrala ze svých řad vhodného člena, mimochodem držitele druhého největšího počtu
ocenění "Zaměstnanec měsíce". Jestli se někdy z Cardinala stane Papa Emeritus IV ukáže až čas.
  ZOBRAZIT VÍCE

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Ashes video česky 668
Rats video česky 3 177
Faith video česky 1 302
Miasma video česky 505
Pro Memoria video česky karaoke 1 923
Witch Image video česky 1 359
Life Eternal video česky karaoke 2 762
Avalanche video česky karaoke 551
Přehrát celé album
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
I Believe video česky karaoke 930
Bible video česky karaoke 1 714
Přehrát celé album
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Spirit video česky karaoke 1 280
Cirice video česky karaoke 8 448
He Is video česky karaoke 8 293
Mummy Dust video česky karaoke 1 165
Majesty video česky karaoke 1 162
Absolution video česky karaoke 1 409
Přehrát celé album


Správcem interpreta Ghost je Doomerator; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.