Playlisty Kecárna
Reklama

HGeorge Harrison - texty

george-harrison-383430-w200.jpg
Texty písní

texty písní

George Harrison má 200 fanoušků · Stát se fanouškem

Kariéra George Harrisona po rozpadu Beatles byla poměrně kolísavá. Ještě za existence Beatles vydal dvě sólová alba, která však velkého úspěchu nedosáhla. Roku 1970 mu ale vyšlo album All Th... ings Must Pass, které bylo kritikou i veřejností přijato více než dobře, stejně jako další Living in the Material World. Harrison si založil vlastní studio Dark Horse, stejnojmenné album však opět propadlo. Do roku 1982 pak vydal ještě pět velmi podobně laděných alb, z nichž žádné se příliš nevymykalo jeho zavedenému stylu. Roku 1987 však vychází Cloud Nine, kterým Harrison navázal na své úspěchy v Beatles. Nakrátko se také spojil s dalšími vynikajícími hudebníky, s nimiž ve formaci Traveling Wilburys vydal dvě alba. George Harrison byl členem hnutí Hare Krišna a vytrvale se věnoval charitě. Dne 29. listopadu 2001 podlehl rakovině plic.   ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Mo video česky   542
Přehrát nezařazené písně
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Přehrát celé album


Správcem interpreta George Harrison je radda3; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.