Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

GGavlyn - texty

gavlyn-475864.jpg
Texty písní

texty písní

Gavlyn je žena rapper, který byl vážně hovořit od roku 1996. Ona říká, že je inspirován starým školy funku a mluveného slova. I když miluje hip hop říká, že hip-hop není její jediná volba hudbu k poslechu, ona je také na alternativní rock, old school drum and bass, j ungle, a je také obrovský fanoušek house music, ale cant stand trance music. Po velmi pozitivní zpětnou vazbu od svého prvního vydání hudební mix "zvyk, který si Blame", by Gavlyn podepsat s Broken Komplexní Records k vydání své první dlouhohrající album "The Art" v říjnu 2012 spolu s videem na jeden " co mám dělat, "příjem více než 4 miliony názorů na YouTube tak daleko. Vzali jsme poslouchat Gavlyn poprvé jen dva dny, a byl ohromen tím, co měla říci na mic. Ona nezní jako každá jiná žena rapper což je dobrá věc, ona má svůj vlastní styl a její tok je na místě. Budeme určitě dávat pozor na ni, jako její kariéra postupuje a bude vás informovat o všech projektech ona vyjde v blízké budoucnosti. Pokud se vám líbí její podporu zvuku ní a hudba se uvolní.

Jako výplně, Gavlyn pro své třetí sólové album "Modest důvěry" nastavena na pokles později v tomto roce, ona přináší vizuály pro první singl z projektu. Nejen, že je to rozšiřuje o nové a zralejší zvuky, ona je také přináší své posluchače spolu s ní, ona pokračuje vyvolat zájem v rámci hip hopové scéně. Mějte oči na Gavlyn.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
What I Do video česky
Why Dont You Do Right video

Gavlyn ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.