Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

GGarfield - texty

garfield-493488.gif
Texty písní

texty písní

Garfield je německý projekt Metronome záznamů, představovat sólovou zpěvačku z Londýna s názvem Rachel Wallace (1,65 m, se narodil v roce 1971, se narodil a vyrůstal v Hoxton, Shoreditch). Rachel už zaznamenal několik sólových hitů s I Feel This Way v roce 1991 a později Tell Me Why v roce 1994, který šel # 1 v britském žebříčku tanečních v roce 1994. Rachel má vysokoškolský diplom v oboru marketingu a managementu a pracoval až do května 1995 v Britské ministerstvo zemědělství. "Nebylo to zvláště obtížné přesvědčit mě ke spolupráci s projektem. Garfield a přivedl mě pak také ještě nečekané štěstí" vysvětluje Rachel.

Ve videoklipu skupiny Cool Cat , jediný, který to všechno začal, bylo vidět slavný kreslený zázvor kočka původně vytvořen Jim Davis (který původně měl myšlenku vytvořit taneční hit s jeho charakteru v roce 1991). Cool Cat , písemné podle Munchen týmu G & M Cope, byl tak úspěšný, že remixy CD vyšlo v červnu. To zahrnovalo Rádio remix, chladné letní remix a remix Univers.

Návazná singl s názvem Party lásky a album bylo také vydáno.

1997: Rachel vydal sólové singl s názvem Proč pod uhasit Recordings

1998: Rachel Wallace vydal nový singl s názvem omámit , stále uhasit Recordings.

Paul Van Dyk a Saint Etienne dělal kryt debut Rachel Wallace jediný Tell Me Why.

2008: Rachel Wallace a sike zaznamenal nový singl s názvem Ztracený ve snách .

2009: Rachel Wallace vydal nový singl s názvem Que Pasa . Singl je spolupráce s DJ a DJ Cuto Melo

Video Překlad Karaoke
Cool Cat video
Are U Ready For Love video
Hold On To Your Dreams
Party Of Love video
Přehrát celé album

Garfield ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.