Playlisty Kecárna
Reklama

GGarfield - texty

garfield-493488-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Garfield je německý projekt Metronome záznamů, představovat sólovou zpěvačku z Londýna s názvem Rachel Wallace (1,65 m, se narodil v roce 1971, se narodil a vyrůstal v Hoxton, Shoreditch). R... achel už zaznamenal několik sólových hitů s I Feel This Way v roce 1991 a později Tell Me Why v roce 1994, který šel # 1 v britském žebříčku tanečních v roce 1994. Rachel má vysokoškolský diplom v oboru marketingu a managementu a pracoval až do května 1995 v Britské ministerstvo zemědělství. "Nebylo to zvláště obtížné přesvědčit mě ke spolupráci s projektem. Garfield a přivedl mě pak také ještě nečekané štěstí" vysvětluje Rachel.

Ve videoklipu skupiny Cool Cat , jediný, který to všechno začal, bylo vidět slavný kreslený zázvor kočka původně vytvořen Jim Davis (který původně měl myšlenku vytvořit taneční hit s jeho charakteru v roce 1991). Cool Cat , písemné podle Munchen týmu G & M Cope, byl tak úspěšný, že remixy CD vyšlo v červnu. To zahrnovalo Rádio remix, chladné letní remix a remix Univers.

Návazná singl s názvem Party lásky a album bylo také vydáno.

1997: Rachel vydal sólové singl s názvem Proč pod uhasit Recordings

1998: Rachel Wallace vydal nový singl s názvem omámit , stále uhasit Recordings.

Paul Van Dyk a Saint Etienne dělal kryt debut Rachel Wallace jediný Tell Me Why.

2008: Rachel Wallace a sike zaznamenal nový singl s názvem Ztracený ve snách .

2009: Rachel Wallace vydal nový singl s názvem Que Pasa . Singl je spolupráce s DJ a DJ Cuto Melo
  ZOBRAZIT VÍCEGarfield ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.