Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

FFousek,Pepa - texty

fousek-pepa-337887.jpg
Texty písní

texty písní

Josef Fousek (* 12. března 1939 Kladno) je český spisovatel, básník, textař, humorista, písničkář, cestovatel a fotograf.

Na přelomu 60. a 70. let absolvoval Lidovou konzervatoř výtvarné fotografie u prof. Jána Šmoka. Do povědomí české veřejnosti se poprvé zapsal jakožto host Miloslava Šimka v pořadech Divadla Semafora později Divadlo Jiřího Grossmanna, kde také účinkoval až do roku 1998. Od roku 1999 vystupuje v Česku i v zahraničí se svými recitály Nemám čas lhát a Bez náhubku. Pravidelně byl slyšet na vlnách Českého rozhlasu 2 Praha v pořadu nedělní Dobré jitro. Do roku 2011 realizoval přes padesát výstav svých fotomontáží a portrétů lidiček v Česku i zahraničí (Kuba, Jugoslávie, Slovensko, USA atd.).
Je ženatý, má dospělou dceru a syna. Jeho strýc Antonín Fousek zahynul v koncentračním táboře Mauthausen a je po něm pojmenovaná ulice v Kladně

JELIKOŽ VĚTŠINA PÍSNÍ JE BLOKOVANÁ SHROMAŽDUJI TEXTY I KLIPY PÍSNÍ POSTUPNĚ PŘIDÁVÁM A POKUSIM SE VŠE V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ SESTAVIT ALBUM KOMPLETNÍ SESTAVY PROZATIM TU JSOU UKÁZKY TEXTŮ.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Bulvární balada video
A hrdÝ buĎ
Zpověď českého důchodce video
ExistenČnÍ pÍseŇ 1969
StraŠidlo
MediÁlnÍ sen
Častokrát video
Pepa Fousek - Píseň o Česku
ČtyŘi miliony krÁlÍkÛ
Přehrát nezařazené písně

Fousek,Pepa ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.