Playlisty Akce
Reklama

Fosco Alma 2.0 - text

playlist Playlist

Ukaž píseň na Facebook

Tyhle řádky píšu pro ty, co ke mně cejtěj zášť, pro ty, co přáli mi abych neuspěl a chtěl se vzdát, pro ty, co proti mě štvali a lhali vám! Pro ty, co pochybovali vždy o mejch kvalitách, pro ty, co troufli si na mě když jsem byl v bouři sám, pro každýho, co na mě míří a prst na spoušti má. Pro každýho, co myslí, že právo mě soudit má. Já nejsem jako vy, takže odpouštím vám!
Protože díky vám, se cejtim silnější než dřív. Díky za to dobrý,ale i za všechno zlý, cejtim se svobodnej a je mi líp, líp, líp, ej!!!
Tyhle řádky píšu pro ty, co při mě vždycky stáli. Pro mí Fans, co mě nikdy nepřestali bránit. Pro všechny z Blakkwoodu, co tvořej velkou rodinu. Pro ty, co se mnou tvořej historii na pódiu. Pro mý ségry, kterejch si vážím za to, jaký jsou, pro jejich děti, který mám rád jako vlastní flow.Pro tu mou zlatou holku, která je pro mě vším. Pro ty její úsměvy, kterejma mě vždy potěší. Pro ty nejlepší rodiče, co jsem si mohl přát. Jsem vážně šťasnej, že vás všechny mám!
Protože díky vám, se cejtim silnější než dřív. Dík za to dobrý, ale i za všechno zlý, cejtim se svobodnej a je mi líp, líp, ej!!!

Text přidal SkatyCZ

Text opravil Maroon152

Video přidal SkatyCZ

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

Foscoismus 2

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.