Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Fieba - Všema deseti - text

(Všema deseti)...

Vrtá ti hlavou proč zrovna název všema deseti. Proč napsal jsem a vyslovil zrovna tyhle souvětí. Proč mám na albu kámoše a néé tebe. Proč žijeme tak, jak žijeme. Rap je pro mě víc, není to pro mě pouzdro ani obal. Jsem sám na sobě závislý, svý sólo jsem nahrál. Deska podle sebe je to jak jsem chtěl, teď čeká na tebe deset pravdivých děl. Texty co nepatří bonusu, zapomeň na náhodu. Nejsem žádnej hej počkej, nedělám hudbě kulisu. Klenský zvuk, třeborský hlas, tak to osol. Tohle je ... vstupní brána do dalších kol. Marovská Třebová a Hradec Králové, rodná hlína, studium tak to je. Album nebylo v prosinci, řešily se nový beaty. Dopisovaly se texty k tomu úkoly do školy. Přestavovalo se studio u Fosca doma a nová aparatura přinese kvalitu, posune hranice je to tak. Příjde nová éra v muzice


Fosco, Emeres, JSM, Bohula, [Šutr], Marabu, Made, Lucia. Díky, díky za komplet VŠEMA DESETI. Díky, díky že jste mi s tím pomohli (pomohli)
Fosco, Emeres, JSM, Bohula, [Šutr], Marabu, Made, Lucia. Díky, díky za komplet VŠEMA DESETI. Díky, díky že jste mi s tím pomohli (pomohli)


Říkal si, že na to nemám. Že nemá cenu tak spěchat. Co mám dělat sedět doma poslouchat šunty a čekat. Mám zůstat stát pořád v něco doufat. Zapomeň!!! Vyrážím. Naučil jsem se bojovat. Text střídá text, rozum krok jsem zde. Společně se všema svejma kráčíme vpřed. Miluju ten pocit, když jdu od Fosca po ulici v uších novej beat, nechávám psát fantazii. Když Emeres hází klíč a pouští nový věci JSM dává scretch armigredoon hraje v uších. Tohle všechno mě naplňuje. Tohle všechno mě posiluje. Tohle je album VŠEMA DESETI (všema deseti) právě posloucháš album všema deseti (všema deseti 4x)

Text přidala Saexy

Video přidala Saexy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.