Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

FFeline Melinda - texty

feline-melinda-536242.jpg
Texty písní

texty písní

Prakticky neznámá kapela z Itálie na své třetí desce předvádí tak krásně melodický kolotoč, že se ani nechce věřit, že by se dneska podobným způsobem ještě natáčelo… Kluci spolu muzicírují již od roku 1987 (!), mají na kontě dvě EP (1988, 1995) a tři regulérní alba (2004, 2008 a 2014). Druhá deska se tváří jako veskrze průměrný hard rock, ovšem tato letošní je půvabná speed metalová jízda po nejkrásnějších zákoutích, prosluněných dvoukopákovými jízdami, riffujícími i hladícími kytarami, ale hlavně vzletnou a zpěvnou sborovou melodikou, jež byla na vrcholu někdy na přelomu tisíciletí u kapel jako Stratovarius nebo Gamma Ray. Nikde se nic složitě nekomplikuje, vrcholy jednotlivých tracků jsou jasně dané a vše funguje, tak jak má
Sestava:
Rob Irbiz - zpěv, kytara,
HeadMatt - kytara,
Christian Gschnell - baskytara,
Chris Platzer - bicí
Diskografie:
2004 - Feline Melinda,
2008 - Morning Dew,
2014 - Dance of Fire and Rain

Feline Melinda ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.