Playlisty Kecárna
Reklama

FFar East Movement - texty

far-east-movement-518037.jpg
Texty písní

texty písní

Far East Movement má 146 fanoušků · Stát se fanouškem

Kalifornská skupina sídlící v Koreatown, CA se skládá ze čtyř členů:Kev Nish,J-Splif,Prohgress a DJ Virman. V roce 2001 si Kev,Jae a Proh začali říkat ''Emcees Anonymous'' v roce 2003 vyrazili na "Movementality", časem se přejmenovali na Far East Movement, v roce 2008 se přidal p...
oslední člen DJ Virman. Roku 2013 oslavili desáté výročí. Výrazněji se proslavili singlem Round Round pro film Rychle a Zběsile:Tokijská jízda, v roce 2010 prorazili s Like a G6 a v roce 2012 s Live My Live ft.Justin Bieber. V Americe boří hitparády song The Illest ft. Riff Raff a Bang it to the curb z nového EP K-Town Riot. Patří pod slavnou nahrávací společnost Cherrytree Records Martina Kierszenbauma, ale mají i vlastní Transparent Agency společně s Yultronem, Rellem The Soundbenderem, Dustinem Lenji a DJ Bye Feliciou.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Přehrát nezařazené písně
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Freal Luv video slovensky 172
Přehrát celé album


Far East Movement ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.