Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Taken - text, překlad

playlist karaoke

Lets be clear everyone’s got skeletons in the closet, oh you don’t? Well mine aren't dangerous I promise, there are things I keep deep beneath my skin, begging to let them out the wait when did I let them in?

Everything is wrong, everything is lost. Look in my eyes and seek the damages you cause, I'm lost yea, yea I'm a lost cause every time I look at you my stomach ties in knots and its rots. It fucking rots my brain every time I give into these thoughts it always ends the same. But who’s to blame?I hid my shame but I can never escape forever ill be haunted for ill never know your face
.
Everyone is wrong and everything is lost. Look into the mirror and seek the damages you’ve caused the pain the suffering your ignorance has caused no thought at all this is all your fault, fill these wounds with salt, disinfect the affection because of you I'm scared to look at my reflection scared at what they say may be true, every day goes by I look a lot like you.

Now I don't know if this is something to be concerned of but I've got these ideas unheard of and I keep them locked deep beneath skin of my teeth they will only be revealed in the darkest of dreams so
(everything is wrong everything is lost) we're all fucked so go ahead and try to fun from your shadow, soon
we'll find we drown in water so shallow every day a struggle every day is a different battle tell my mother that I love her but another day I cant handle because I'm torn between my nightmares and my dreams and accepting the truth is never as easy as it seems nothing. No nothing is what it seems. Everyone is wrong, everything is lost, Everyone is wrong, everything is lost, Everyone is wrong, everything is lost. we're all fucked. Everyone, Everyone, Everyone, We're all fucked.

Text přidala Rebella

Text opravila Rebella

Video přidala Rebella

Buďme upřímní, každý máme kostlivce ve skříni, Oh Ty ne? Dobře, moji nejsou nebezpeční, slibuji, že jsou tam věci které udržím hluboko po kůží.Prosíš, aby jsem je nechal venku, když jsem je nechal vevnitř?

Všechno je špatně, všechno je ztracené. Podívej se mi do očí a hledej škody, které jsi způsobil. Jsem ztracený ano, ano jsem ztracený protože vždy, když se na Tebe podívám, můj žaludek je svázaný v uzlech a hnije. Můj mozek k*rva hnije pokaždé, když dám těmto myšlenkám průchod, skončí to vždy stejně.Ale kdo je vinen? Schoval jsem svou hanbu ale nikdy nemůžu uniknout navždy budu pronásledován pro to, že nikdy neuvidím tvou tvář.

Každý je špatný a každý je ztracený.Podívej se do zrcadla a hledej poškození které jsi způsobil, tu bolest, utrpení co způsobila tvá ignorace, nepřemýšlel jsi, že tohle vše je tvá chyba, vyplň tyhle rány solí, dezinfikuj náklonnost protože kvůli Tobě se bojím podívat se na můj odraz, bojím se, že co oni říkají, je pravda, že každý den vypadám hodně podobně jako Ty.

Teď nevím, jestli se to něčeho týká ale mám tyto neslýchané nápady a pořád jsou uzamčené hluboko vespod pokožky mích zubů které chtějí jen odhalit to nejtmavší ze snů takže .
(Všechno je špatně, všechno je ztracené) Všichni jsme v hajzlu, tak do toho a zkus pro zábavu z tvého stínu, brzy.
My budeme hledat utopení ve vodě, tak mělké každý den zápasit každý den je jiná bitva řekni mé matce, že ji miluji ale další den nemůžu řešit protože jsem roztrhán mezi svými nočními můry a svými sny a přijetí pravdy není nikdy tak jednoduché, jak se zdá nic.Ne nic je to, jak se zdá. Každý je špatný, všechno je ztracené.Každý je špatný, všechno je ztracené, každý je špatný, všechno je ztracené..Všichni jsme v hajzlu.
Každý,každý,každý, všichni jsme v hajzlu

Překlad přidala Rebella

Překlad opravila Rebella


Victus

Fall City Fall texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.