Kecárna Playlisty
Reklama

Fadrc feat. Mařas - Takhle mi chutná život - text

playlist Playlist
FADRC:
Tak je čas na přestávku a dát si nohy na stůl otevřít si svou flašku a dát si něco na zub lehnout si na pohovku zapnout si kabelovku zase tam dávaj hovno tak raděj padám odtud. Vypadnu od komplu, od netu pak se mrknu z okna kdy jarní rovnodennost se změní, ve slunovrat. Zahodím negativa, čas myslet pozitivně, oči mi září štěstím když kouknu na teploměr, hodím stres za hlavu vytáhnu paty z domu a musím přece nasát tu skvělou atmosféru dám ruku do mrazáku vezmu si svou dvanáctku lehnu si na lehátko začnu psát svou šestnáctku zimu si nech v Rusku chci teplo od paprsků tady jsme přece v Česku, takže chci třicet stupňů, no snad to vidíš taky ale to je ve vzduchu hormony rozbouřený projedem kamasutru, naladím svou frekvenci dám prostor inspiraci tou správnou modulací pro proplujem další nocí nemáme navigaci jsme volní jako ptáci a nuda je otravná jako paparazi. Vždyť přece holky v pundách nemaj žádnej půvab tak si vem opalovák a zahoď dlouhej rukáv, ukaž nám svoje tělo k tomu nám natoč pivo takhle nám milé dámy opravdu chutná život.
MAŘAS:
Jsem jako plátek steaku v tom letním teplu ve svým tempu se zenu pod strom do stínu abych vychutnal ten dým, příjde jako z lampy jin nápad jako jízda musím letět já se, loučím a loučím se, protože nesnáším potíže lepši házet je do hnoje bejt high jako bez tíže někdo si řekne, co ti to vole pomůže zdraví to nespěje další hřebíček do rakve vím, že přijde, někdy den budu hrát karate se životem ale dnes není opopnent ale je mim přítelem jako můj stín jako svýho jina aladin tohle maso, naložím na chuti se pohladím prosím pochop, že dělam úplne všechno co můžu nemam rad ostudu, ale podpořím pokor jen sedět na zadku u beden a mikráku užít si pohodu a dát trochu Freestylu někomu stačí zavřít oči tak rychle jako dveře lehne do postele da si pět a tím to utne, ale já chci paradise dlouhej den dlouhou noc, nechci volat o pomoc, chci záchranku až na odvoz i když mam casu dost ale dnes mě dost tlačí dřív než zlatej lívanec všem sejde z oči, dřív než se štěstěna obrátí nebo se mince otočí dnes nemysli rozjeď svoji vlnu pohody.

Text přidala NedOoOm

Text opravila NedOoOm

Video přidala NedOoOm

Je zde něco špatně?
Reklama

Nezařazené v albu

Reklama

Fadrc texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.