Playlisty Akce
Reklama

FFabri Fibra - texty

fabri-fibra-249522-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Fabri Fibra má 3 fanoušky · Stát se fanouškem

Vlastním jménem Fabrizio Tarducci.
Narozen 17.10.1976
Původ: Senigallia, Marche, Italy
Aktivní kariéra od roku 1996 po současnost
Žánr: Hip Hop, Rap, Rock Weby: http://www.... fabrifibra.it
http://www.youtube.com/fabrifibra
http://www.twitter.com/fabrifibra
Facebookové stránky: https://www.facebook.com/FabriFibra

S hudbou začal již v 17 letech. V roce 1995 nahrál svou první skladbu. V polovině devadesátých let se jmenoval Fabbri Phil. Byl členem několika hudebních skupin. V roce 2002 se dal na sólovou dráhu pod pseudonymem Fabri Fibra. Jeho pseudonym vychází z jeho jména Fabrizio – Fabri. Fibra je přehození písmene I místo A. V roce 2008 nazpíval píseň „In Italia“ s italskou zpěvačkou Giannou Nannini, která se stala hitem léta. Další píseň z roku 2009 „Do you speak English?“ byla způsobem popsání rozdílů mezi Itálií a Velkou Británií. Natočena v Brightonu, kde Fabri Fibra žil a pracoval čtyři roky. 29. června 2012 vyšla další píseň s názvem: „L'italiano balla“ ve spolupráci s Crookers. Výnos z této písně putoval na charitativní účely – na rekonstrukci dvou škol zničených zemětřesením 20. a 29. května 2012. Tato píseň se stala hlavním letním hitem celé Itálie. Začátkem roku vydal již své sedmé album s názvem „Guerra E Pace“ (v češtině „Válka a mír“). Světlo světa spatřil 5. února 2013. V albu je například píseň „Pronti, Partenza Via!“ (v angličtině: „Ready, Set, Go!“). Oficiální videoklip byl natočen v Turíně a veřejnosti byl představen 28. prosince 2012.
Dalším hitem se stal na jaře 2013 videoklip Ring Ring, který byl natočen ve spolupráci s raperem jménem Clementino. Krátce na to vychází videoklip s názvem Panico který se v létě 2013 umístil na 10.místě v hitparádě Italského rádia Deejay. S Clementinem vydal album pod jménem Rapstar. První videoklip z toho alba se jmenuje La Luce.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Non piove video   635
Non Dimentico video   405
Fenomeno video česky   444
Přehrát nezařazené písně


Fabri Fibra ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.