Kecárna Playlisty
Reklama

3F Město špíny - text

Je to moje město, třeba i město špíny.Ve kterým nesu zodpovědnost za svý činy.Město víry, útrap a drog pouto sílí.Východní blok.
Je to moje město, třeba i město špíny.Ve kterým nesu zodpovědnost za svý činy.Město víry, útrap a drog a pouto sílí.Východní blok.
Vím, jací lidi můžou být, budou-li chtít. Arogance a zlo nejsem pro. Musím mít a žít na 100%.Ať je ze mě raper nebo docent.Mířím víš. Netajů pod rukama slávy jak ledová tříšť. Uvidíš ,až se o nás dozvíš. 3F crew jen tak nesmiješ. Něco zažiješ, na párty si užiješ. Pozewluješ, zahulíš a popiješ. Vždyť víš jak to vždycky končí naloženej v rumu jdeš domů. Ulicí, kterou dobře znáš, přitom je jiná tak nevinná. Nevěřím všemu co se povídá. Futura je v nás, ta přežívá. Je všude kolem nás v různých odvětví jak se komu poštěstí. Ukázat to svý. Ambice sou daný, Ambice sou daný nikdy nesmazaný. Je to ulice a život v ní. Seš odsouzenej učit se, nezaspi. Je v tom tradice, ukaž ambice, ambice HC. Je to ulice a život v ní seš vodsouzenej učit se, nespi, nespi.
Prostějovská sféra rapový vrátka pootvírá. Nový zkušenosti sbírá. Z minulosti malá škvíra, může za to víra. Junajtitdem si zocelila Seigon sousedskej jen dva novej down. Hlavní motto špeka, balón, a co Gheto čert omrdej, čorky like. Representuju WestSide. Zízkal sem hobby, do ty doby než mi exnou nohy, využívám vlohy. Zdravím hiphopový bohy. Sou tu i nádoby skejťáci co zháněj drogy. S deskou nic na práci. A já auta a nejsem grogy. Du spát, du spát. Vždycky rád zas ním´, lehnuá si a ten smrad.

Text přidala petra5

Text opravila kajule23

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

Nezařazené v albu

Reklama

3F CREW texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.