Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

EEzyWay - texty

ezyway-507247.jpg

EzyWay má 5 fanoušků · Stát se fanouškem

Ezdráš „Ezy“ Hýbl je muzikant z moravského Zábřehu, který svou hudební kariéru spojil s uskupeními jako Ráchel, Alfa Gospel Praises nebo BBrtohers. V loňském roce stál u zrodu pop/funkové formace EzyWay, která vystupuje ve složení: Ezdráš „Ezy“ Hýbl – zpěv, Jan „Johnny“ Rafaj – kytara, Lukáš Hýbl - bubeník, Pavel Kubiczek – klávesy, Petr Vyhnálek - basová kytara, Ladislav ( L.G. ) Danis – kytara. Skupinu EzyWay tvoří křesťané a ačkoliv se jejich hudba nedá označit jako „typické chvály“, tak jejich víra se zračí v textech, které budou k slyšení na nově chystaném CD. Na minulost, přítomnost i budoucnost jsme se zeptali frontmana „Ezy“ Hýbla


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Vztah na splátky video karaoke
Fly video česky
Maloobchodník video karaoke
EzyWay & Ben Cristovao - Be mine video česky karaoke
Přehrát nezařazené písně

EzyWay ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.