Playlisty Kecárna
Reklama

EExtize - texty

extize-523589.jpg
Texty písní

texty písní

Extize má 11 fanoušků · Stát se fanouškem

Extize byla založena v roce 2007 Cyb3rella (zpěv a složení) jako one-man projektu. Projekt byl do konce roku 2007, s přidáním některého z Cyb3rSlut (bicí), Ionic matice (klávesy a kytara) a Cyb3rc0re (vzorkování) na čtyřčlennou německo-francouzskou kapelou. [2] S Club Hits Poser a Hellektr...
ostar byly 2008 vzorníků Extreme interferenční frekvenci 1 a krajní pádě 7. propuštěn. [3] značka byla výsledkem úspěchu těchto písní Trisol důrazem na Extize a vzal kapelu na základě smlouvy. [4] V roce 2009 se objevil první EP Hellektrostar , že v Německý Alternativní Grafy stravování. [5] Podle krycí příběh o hudebním magazínu Orcus Extize se stala velmi diskutovaným tématem na rostoucí trend kybernetické kultury . [6] Extize považován za jednoho z průkopníků německé kybernetické scény . Několik měsíců po Hellektrostar první album EP se objevila Fallout národ . Extize měla její první vystoupení ze dne 29. ledna 2009 o Dark-Dance-setkání v Lahr, spolu s kapelami jako SAM, Faderhead, Diorama, Henke, Eisenfunk a Reaper. [7]

Extize žije v Paříži (2010)
Na začátku roku 2010 Cyb3rc0re opustil kapelu a DJ Barus přišel jako nové živé DJ v kapele. Extize hrál na akcích ve Francii, ve Švýcarsku a v Německu od roku. Dne 23. května 2010 se kapela poprvé na Wave Gotik Treffen v Lipsku [8] . V červnu 2010, skupina vydala jejich druhé EP vydala Gothic Pussy s doprovodnou videoklipu. [9] V tomto okamžiku, ExtizeTV byl otevřen, pokud Video Tour Knihy, dojmy a živé video z kapely může být viděn. [10] Krátce po vydání z Gothic Pussy hrál Extize dne 25. července 2010 v Amphi festivalu v Kolíně nad Rýnem [11] . 11. září 2010 skupina headlined Original Food Festival [12] , v němž oznámila blížící se vydání nového alba.

Druhé studiové album Paradize 2069 byla zveřejněna dne 25. února 2011 v limitované edici 999 kusů digi-pack verze. [13] Album se skládá ze dvou CD ("Heaven" a "peklo"), každý s 15 písněmi. Album vychází na self-napsal kapely sci-fi příběhu, který v podobě audioknihy [14] lze stáhnout na speciálně navržené webové stránky zdarma ( http://www.paradize-2069.extize.com/ ). S tímto albem, kapela ukazuje nový aspekt sebe, druhé CD "Heaven" zahrnuje zejména budoucí pop a Electropop píseň a není obvykle z předchozích verzí kapely Aggrotech. Současně, kapela dala on-line a on-line hry ve formě kvízu. Hráči mohou po ukončení hry zdarma šest nevydaných písní kapely ke stažení (2 dema z roku 2007 a ​​4 Remixes). [15] S vydáním alba byla kapela zákona měsíce v Orcus vybraného časopisu. [16] Krátce po příchodu nové album Paradize v 2069 , kapela má svůj druhý videoklip k písni Headquake zveřejněna. 2011, klávesista Ionic matrix byl nahrazen dysfunkce ledna. 2.011won EXT! ZE DJ TEAM Cyber-Culture Music Award Nejlepší v kategorii DJ National. [17] Krátce poté, co kapela vydala své třetí hudební videoklip, který je kryt z 90. let hit "osvobozeni od touhy" od Gala Rizzatto byla . V roce 2012, skupina vydala EP pod názvem prdele EP , který měl zůstat osm týdnů německých alternativních grafů. Titulní píseň hajzl alarm se stal jedním z scéna klubu hitů. Ve videu k písni, členové kapely zničit gumové kachny. V roce 2013, skupina vydala třetí album pod názvem Anarchy inženýrů , stejně jako jejich páté hudební video "polibek a zabít". Ve stejném roce se hudební video "Polibek a zabít" a "Headquake" bylo IM1 (I Music One TV) v přenosu Orcus televizní vysílání [18] V červnu téhož roku bubeník Mondi se ke kapele připojil. V lednu 2014 Extize zveřejnila čtvrté studiové album pod názvem Neser s andělem na štítku temných melodií Music Group. Pro písně Someone Else z tohoto alba, kapela se na video.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Extize ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.