Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

01. Ptali se mě - text

playlist karaoke

Je to tady VY ZMRDI !!
Evil D Produkt doby!

Zmrdi se mě ptali jak to mám se sólo albem,
Zmrdi se dočkali teď si jedou pecky s Doupem,
Zmrdi se mě ptali s kym budu mít featy,
A jestli ten Řezník fakticky vyhrál to TýTý,
Zmrdi se mě ptali jestli Haades jede dovopravdy
Ano sjel toho hromady teď z toho má haldy !
Zmrdi se mě ptali co je se Czmelakem
Nevim asi někde v Hoštce ?? mláti čubky ptákem!
Jak to mám vedět nejsem wikipedie.
starám se jen o sebe sem Soběslav ty génie.
Jsem hroznej zmrd a moje čubka fúrie,
jsme divná partie bestie a harpie. Našli mí spermie na těle mumie, jsem důvod proč v Zambii selhala misie. Pořádam orgie se členy mafie vykonávám rituály černý magie !
Ptali se mě na to jestli sem jí zabil, nikdy jsem se nepřiznal mrtvola hnije v Labi! Ptali se mě jak dokonale spáchat vraždu, nemůžu to prozradit jinak by mě našli !
Ptali se mě na to koho respektuju,
vůbec nikoho jenom sebe já miluju.
Ptali se mě na to co sem vlastně zač, nejsem nic víc než vy sem stejně bezvýznamnej sráč !
A můžu pokračovat ptali se mě na to jak maj správně rapovat, taky se mě ptali jak maj správě žít, ale neznám odpověď já sám nemám žadnej cíl. Jenom pustit beat a nechat plynout slova to je náplň mýho bídnýho bezcenýho života. Ptali se mě proč je zkurvená tahle doba, nevim ale vodpoveď ti nabídne hospoda !
Nebo tadle blbá deska je stejně zkažená jako naše povaha Česká! Málokdo mi po tomhletom shitu zatleská, ale já vam na to seru vim pravda je nehezká ! Ani ten život není krásný z vysoka mrdám na ty Vaše kecy spásný! Jak se budem mít dobře a jak bude líp! Dobře by mi bylo jenom pouze kdybych chcíp !
Ptali se mě na to proč všechno vidim tak černě, když je na tom našem světě přeci tak nádherně. Nádherně cože ?! Kurva kde jste to vzali ! Vy jste se snad asi dočista všichni posrali ! Když si promítnu život a jeho okamžiky, okamžitě bych potěšil všechny ciniky! Ptali se mě na to proč mám ve voku tiky, to se jenom gen smůly promít do mý mimiky !
Ptali se mě na to jak to jde dohromady, práce rodina mí texty a chorý nápady. Odpoveď je jasná musím žít dva životy o víkendech hell a přez tejden do rachoty !
Ptali se mě na mí skutečný povolaní, nevěřili že jsem pracovník socialní. Vždycky se tvářili hrozně rozpačitě když sem se jim přiznal že makám v charitě !
Holky se mě ptali proč jim v posteli při sexu nadávam do kurev a nosim masku z latexu. Taky se mě ptali proč mám sadistický sklony, to není nic špatnýho děvko sou nás miliony ! A vůnec přestaňte se už tak blbě ptát začínáte mě těma blbejma dotozama srát ! Rači se ptejte společnosti jak mohla dovolit stvořit někoho jako sem jááá !!

Text přidal Johny352

Text opravil orion

Video přidal Johny352

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.