Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

MEva Matějovská - texty

eva-matejovska-557220.jpg

Eva Matějovská má 13 fanoušků · Stát se fanouškem

Eva Matějovská se narodila 17.2.2000 v Jilemnici a žije v Nové Pace. Kromě zpívání ráda tancuje, baví ji herectví, hraje na klavír, kytaru, flétnu a má ráda sport.

Eviny první pěvecké začátky jsou spojené se soutěží Novopacký slavíček. V roce 2009 Eva získala 2. místo v pěvecké soutěži Velišský slavíček. Ve stejném roce také získala 1. místo v pěvecké soutěži Zlatý slavíček. V roce 2011 se Eva probojovala až do finále významné mezinárodní pěvecké soutěže Česko zpívá. V tomtéž roce úspěšně složila talentové zkoušky na Letní hereckou školu. Od té doby příležitostně vystupuje s projektem TV STARS. V roce 2012 se Eva po roce opět stala finalistkou pěvecké soutěže Česko zpívá a díky hlasům posluchačů zvítězila v rozhlasové kategorii. Eva podepsala exkluzivní smlouvu s agenturou Milan HERMAN Management. Nafotila profesionální propagační fotky. V březnu 2013 natočila Eva svůj první videoklip k singlu Oheň a růže.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Oheň a Růže video karaoke
La La Laj video
Zimní královna video
Eva Matějovská a Diamond Cats video
Jaký to je video
Chci se smát video
Na vršku pyramidy video karaoke
Můj anděl tě chrání video
Love Me Like You Do video
You & I video
Táta video karaoke
Lupiči (Řachanda) video karaoke
Eva Matějovská- Vánoční planeta (Official Video) video karaoke
V pohádkách video karaoke
Tak si běž video
Přehrát nezařazené písně

Správcem interpreta Eva Matějovská je Stel; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.