Playlisty Kecárna
Reklama

MEva Matějovská - texty

eva-matejovska-557220.jpg
Texty písní

texty písní

Eva Matějovská má 15 fanoušků · Stát se fanouškem

Eva Matějovská se narodila 17.2.2000 v Jilemnici a žije v Nové Pace. Kromě zpívání ráda tancuje, baví ji herectví, hraje na klavír, kytaru, flétnu a má ráda sport.

Eviny první pěvecké začátky jsou spojené se soutěží Novopacký slavíček. V roce 2009 Eva získala 2. místo v pěvecké sou...
těži Velišský slavíček. Ve stejném roce také získala 1. místo v pěvecké soutěži Zlatý slavíček. V roce 2011 se Eva probojovala až do finále významné mezinárodní pěvecké soutěže Česko zpívá. V tomtéž roce úspěšně složila talentové zkoušky na Letní hereckou školu. Od té doby příležitostně vystupuje s projektem TV STARS. V roce 2012 se Eva po roce opět stala finalistkou pěvecké soutěže Česko zpívá a díky hlasům posluchačů zvítězila v rozhlasové kategorii. Eva podepsala exkluzivní smlouvu s agenturou Milan HERMAN Management. Nafotila profesionální propagační fotky. V březnu 2013 natočila Eva svůj první videoklip k singlu Oheň a růže.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
La La Laj video   1 010
Zimní královna video   1 159
Jaký to je video   814
Chci se smát video   1 422
You & I   327
Táta video karaoke 10 247
Tak si běž video   2 624
Přehrát nezařazené písně


Správcem interpreta Eva Matějovská je Stel; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.