Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Luiz Ejll - Zjarr E Ftohtë (Albania) - text

playlist

Humbem të harroj, mos m'i rëndo më ditët
Gjithçka është e kot, s'e kuptoj
Lodhem të harroj, me kohën vras kujtimet
Ne në zjarr jemi te ftohtë

Duhet te ikësh, vritem, shoh dhe më verbon
Jemi në zjarr e kërkojmë ftohtë
E në rrëmbime jemi veten e frenoj
I trembem zemrës time që të do

E ndihem zjarr e ftohtë, s'mundem dot
Shpresën unë te ty e humba
Zemëro, më ndihmo
Të largohem se të dua

Zjarr e ftohtë, lodhem kot
Jam aty në buzët e tua
Tretem aty, se ky shpirti im të ndjen

(Hape, hape, hape, hape zemrën)
(Hape, hape, zemëro)
(Hape, hape, hape, hape, zemëro)
(Hape, hape, hape, hape, zemëro)

Çdo gjë është e kot
Zemra kërkon të gjej stacion, tek ty ndalon

Se gjithë mendimet ëndërrat veç në ty jetojnë
Dua të puth por s'mundem dot
Pa ty unë jetën time s'mundem ta kuptoj
I trembem zemrës time që të do

E ndihem zjarr e ftohtë, s'mundem dot
Shpresën unë te ty e humba
Zemëro, më ndihmo
Të largohem se të dua

Zjarr e ftohtë, lodhem kot
Jam aty në buzët e tua
Tretem aty, se ky shpirti im të ndjen

E ndihem zjarr e ftohtë (Hu ha... hu ha...)
Zemëro (Hu ha... hu ha hu...)
Zjarr e ftohtë (Lodhem kot, zemëro)
Hey... se ky shpirti im të ndjen

Zjarr e ftohtë, s'mundem dot (Zemëro)
Shpresën unë te ty e humba
Zemëro, më ndihmo
Të largohem se të dua

Zjarr e ftohtë, lodhem kot (Zemëro)
Jam aty në buzët e tua
Tretem aty, se ky shpirti im të ndjen

Text přidal DevilDan

Video přidal DevilDan

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.