Playlisty Kecárna
Reklama

EEternal 2 - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Eternal byla anglická R & B dívčí skupina vznikla v roce 1992. Tato skupina představovala dvě sestry Easther a Vernie Bennett, vedle Kelle Bryan a Louise Nurding . Věčný stal mezinárodním úspěchem a dosáhla 15 Top 20 hitů ve Velké Británii, a prodal přibližně 10 milionů desek po celém ...
světě. Byly považovány za Velkou Británií odpověď na americký kvartet En Vogue

Skupina vydala své debutové studiové album Vždy a navždy v roce 1993, což by bylo jediné album, které by představoval původní člen Louise Redknapp kvůli ní opustil skupinu v roce 1995 věnovat se sólové kariéře, skupina rozhodla se nahradit Redknapp a pokračoval jako trio. V roce 1998 Bryan byl vyhozen ze skupiny dalších dvou členů, kteří citovaných důvod jako "zhroucení profesionálních vztazích". Dva zbývající členové pokračoval jako duo před rozdělením v roce 2000.
Obsah

1 Historie
1.1 1993-1996: Vznik, vždy a navždy a odjezdu Redknapp je
1.2 1996-1900: Power Of A Woman, Bryana odjezdu a děleným
1.3 2006-07: Nepodařilo reunion
2 Solo kariéry
2.1 Louise Nurding
2.2 Kelle Bryan
2.3 Easther Bennett
2.4 Vernie Bennett

Historie
1993-1996: Vznik, vždy a navždy a Redknapp odchod

Věčný byly vytvořeny v roce 1992 hudební manažer Denis Ingoldsby na First Avenue rekordů poté, co Eddie Gordon mu ukázal, jak se úspěch En Vogue byl postaven ve Spojeném království. Věčný byly rychle podepsal s EMI Records a vydal svůj debutový singl " Stay ", v září 1993. Píseň byla úspěšná a dosáhl čísla čtyři v britském žebříčku jednotlivců.

Věčný vydala své debutové album, vždy a navždy v listopadu 1993, a dosáhl čísla dva. Alba se prodalo přes milion kopií ve Spojeném království, a potvrdil tak 6x Platinum, což je to jeden z 1994 největších úspěšných alb. Oni byli jmenováni Nejlepší skupina na Smash Hits Poll Winners stranu a bylo nominováno na čtyři ceny Brit . Louise se rozhodl opustit skupinu před nahráváním druhého alba věčný, a pokračoval věnovat úspěšnou sólovou kariéru.
1996 - 1900: Power of a Woman, Bryana odjezdu a rozkol

Po odchodu Redknapp se skupina rozhodla nahradit ji a pokračoval jako trio. Síla Woman bylo první album bez Louise, a vstoupil do hitparády na číslo šest. Další velký úspěch pro skupinu, to produkovalo čtyři hitové nezadané, včetně "Power of Woman", " I Am Blessed "(což se provádí pro papeže ve Vatikánu v roce 1995), a remixoval verze" dobrou věc ", Pokračování věčný je řetězec Top 20 hitů.

V roce 1997 dosáhl jejich věčný vůbec první britské číslo jedna, duet s BeBe Winans , " I Wanna Be The Only One ", který se stal druhou nejhranější píseň na UK Radio v roce 1997, a zůstal na první místo po dobu jednoho týdne. To bylo vzato z jejich třetího alba Před deštěm , který také zahrnoval " Copak You Love Me ". Věčný je Greatest Hits balíček byl propuštěn v pozdější části roku 1997, a stal se nejprodávanějším Greatest Hits balík roku. V roce 2013 byla věčná Greatest Hits album potvrdí, že největší prodejní Best Of o dívčí skupině. To představovalo jejich poslední Top 10 singl " Angel of Mine ", který dosáhl čísla čtyři. Angel of Mine stává EP, který představoval čtyři různé směsi, včetně remixu od veterána strany výrobce Frankie šavle na název skladby "Dreams" odbornosti: Velký Puba a Sadat X .

V roce 1998, týden po jejich strany při plnění Park byl Kelle Bryan sporně vyhozen sester Bennett prostřednictvím faxu ze svého advokáta. Jejich důvody citované "zhroucení profesionálních vztazích". Krátce nato Bryan byl diagnostikován s lupus a byl nucen opustit plány na sólovou kariéru. Easther & Vernie rekrutoval nového člena TJ, ale odešel po několika dnech a sestry přepravovaných jako duo, ale to se říkalo, že zpěvačka Michelle Gayle byl krok se jako náhrada Kelle je ale ukázalo nepravdivé. "What'Cha Gonna Do" byl propuštěn ze svého čtvrtého alba Eternal a hit číslo 16. S nedostatkem propagace se album mapoval u čísla 87, i přes pozitivní hodnocení. Další singl "I Cry Reality Tears" byla by měl být propuštěn v dubnu 2000, s novou verzí písně. Nicméně jeden byl vyhozen kvůli špatné prodeje alba a Eternal bylo upuštěno od EMI . Mezinárodně, skladba "svobodně žít" byl propuštěn, přeložen do "Libre Para Vivir" trať má mírný úspěch v některých evropských zemích. Poslední televizní vystoupení Eternal byl na Songs of Praise v roce 2000, kdy Easther a Vernie provedl skladbu "On".
2006-07: Nepodařilo reunion

V roce 2006 to bylo oznámil, že Věčný by reformy pro živé reunion turné po boku dalších zákonů, včetně Boyz II Men . I když jen Easther Bennett a Kelle Bryan by být součástí projektu ( Vernie Bennett byla těhotná v té době a Louise Redknapp byl zaneprázdněn s ní sólové kariéry). V rozhovoru kolem doby Kelle Bryan ukázal, že skupina byla nabídnuta četné rekordní nabídky během několika posledních let, kdy se kapela rozešli. Bohužel z důvodu nepředvídaných okolností turné bylo zrušeno.

V roce 2011 Vernie Bennett připojil on-line sociální síť Twitter a uvedl, že plány na věčné setkání byli v jejich "velmi dávných dobách." Tato zpráva dala naději, že mnoho fanoušků se nakonec Věčný bude comeback v určitém okamžiku v budoucnosti.
Solo kariéry
Louise Nurding

Nyní Louise Redknapp, ona byla první člen kapely odejít věnovat se sólové kariéře, vstřelil řetězec Top 10 singlů a alb a dvě britské turné 1995-2003. Vdala se fotbalista Jamie Redknapp v roce 1998, a ona také představila řadu televizních pořadů, včetně SMTV Živě , CD: UK a nejvíce pozoruhodně oblečení Show , něco na víkend a tak si myslíte, že Can Dance .
Kelle Bryan

Jako zpěvák Bryan zažil menší úspěch poté, co opustil Věčné ve formě ne. 14. singl s názvem "Higher Than Heaven" v říjnu 1999, ale její debutové sólové album, snídaně do postele, byl nikdy vydán. [ pochvalná zmínka potřebovaný ] Druhý singl "I Wanna Know", byl zrušen kvůli další zdravotní problémy. [5 ] Šla k zahájení vlastní umělce správcovskou společnost, Red Hot Zábava a skončil jako běžkyně se na televizní reality show ostrov lásky . Kelle je kvůli zobrazí v up-nadcházející sitcomu BBC série mně a paní Jonesová (2012). Kelle lze nalézt na Twitteru .
Easther Bennett

Easther Bennett se spojil s reggae kapela aswad zaznamenat kryt Diany krále " Shy Guy ", která vyšla jako singl v srpnu 2002 (stále k dispozici na iTunes). Easther také zaznamenal sólové kryt klasické písně "Vůbec poprvé jsem viděl Your Face", který se objevil na mnoha "láska" tématických kompilací kolem 2002/3, včetně "všech dob Classic Tearjerkers". Můžete si to poslechnout na YouTube nebo si jej stáhnout na iTunes ... Ona také na Petera Cox krytu Marvin Gaye písně "vaše drahé lásky". Easther pak se rozhodl obrátit se na psaní písní a napsal pro mnoho různých umělců včetně Girls Aloud . Easther také zpívá vokály na Dina Carroll sledovat ", tentokrát" & "Nebuď Stranger" (1993), spolu s její sestrou Vernie.
Vernie Bennett

Vernie Bennett vystoupil z výsluní po rozdělení věčný. Vrátila se dokončit studium práva a v roce 2006 porodila své první dítě. V srpnu 2010, Bennett podepsala s ASM Artist Management. Vernie lze nalézt na Twitteru [6]
Členové
Člen 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000
Easther Bennett
(1992-2000)
Vernie Bennett
(1992-2000)
Kelle Bryan
(1992-1998)
Louise Redknapp
(1992-1995)
Diskografie
Hlavní článek: Věčný diskografie
Studiová alba

Vždy a navždy (1993)
Power of a Woman (1995)
Před deštěm (1997)
Eternal (1999)

Kompilace alba

Greatest Hits (1997)

UK DVOUHRA ..

STAY (nejvyšší pozice tabulka 4) Save Our Love (8) jen krok DO NEBE (8) SO GOOD (13) Oh baby I. .. (4) CRAZY (15) POWER zeny (5) Jsem požehnán (7) dobrá věc (8) Někdy (4) tajemství (9) DO mě nemiluješ (3) chci být jen jeden (s BeBe Winans ) (1) ANGEL OF MINE (4) WHAT'CHA uděláš (16)
  ZOBRAZIT VÍCEEternal 2 ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.