Playlisty Kecárna
Reklama

EEskimo Callboy - texty

eskimo-callboy-494927.jpg
Texty písní

texty písní

Eskimo Callboy má 74 fanoušků · Stát se fanouškem

Eskimo Callboy je německá hardrocová kapela,která vznikla v roce 2010.Kapela má nahrávací studium v Castrop-Rauxel odkaď i pochází.První EP vydali roku 2010.Ale své první album s názvem Bury Me In Vegas(které obsahuje i písničky jako Bury Me In Vegas,Is Anyone Up a Muffin Purper-Gurk) vyda...
li 23.března 2012.Téhož roku měli velké turné po USA.Avšak 17. listopadu 2012(tedy kdy se u nás vzpomíná na Sametovou revoluci) bubeník Michael Maletzki oznámil,že odchází z kapely.Na konci podzimu roku 2013 začala skupina nahrávat nové album,které dostalo název We Are The Mess (toto album obsahuje songy jako We Are The Mess,Final Dance,Party At The Horror House a Blood Red Lips,ale to je jenom taková malá ochutnávka)vyšlo 10.ledna příštího roku(jenom pro zajímavost : Album We Are The Mess tedy doslova My jsme bordel se dostalo na 8. místo v německé hitparádě a v rakouské na krásné 64. místo ).Jak již v hudbě uslyšíme,spojení taneční hudby a screamu vytvořilo nezapomenutelnou chvíli,která si vreje určitě do všech srdcí jejich fanoušků.Jejich texty obsahují témata : opilost,ženy,drogy,alkohol,party a sex.
Současní členové jsou Sebastian Biesler ( hlav. vokály ) , Kevin Ratajzcak ( hlav. vokály,klávesy ) , Daniel Haniß ( kytara ) , Pascal Schillo ( kytara ) , Daniel Klossek ( bass kytara ) a David Friedrich ( bicí ) .Členové jsou dlouhodobí přátelé,kteří chodili do stejné školy.
  ZOBRAZIT VÍCE

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Eskimo Callboy ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.