Playlisty Kecárna
Reklama

EEpic Rap Battles Of History - texty

epic-rap-battles-of-history-572786-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Epic Rap Battles Of History má 45 fanoušků · Stát se fanouškem

Epic Rap Battles of History, zkráceně ERB, je známá YouTube série, založená Peterem Shukoffem a Lloydem Ahlquistem.
Série vznikla 26. září 2010, a byla odstartována dílem "John Len... non vs Bill O'Reilly". K polovině roku 2016 má 13 miliónů odběratelů - patří mezi 5. nejodebíranější kanál na YouTube (nepočítaje VEVO, a kanály založené samotným YouTubem). Série se dělí na sezóny, kterých je pět, každá sezóna má jiný počet dílů . První sezóna má 15 dílů, druhá sezóna 18, třetí sezóna 12, čtvrtá má 12 dílů, a pátá by měla mít také 12 dílů. Do první poloviny druhé sezóny díly vycházely náhodně, bez určené lhůty a data sdílení. Od druhé poloviny druhé sezóny do konce třetí sezóny díly vycházely každé druhé pondělí s občasnými pauzami. Od čtvrté sezóny bitvy vychází každé druhé pondělí. V roce 2015 je Epic Rap Battles of History na evropském turné.

  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Správcem interpreta Epic Rap Battles Of History je S3ZA; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.