Playlisty Kecárna
Reklama

EEmoce - texty

emoce-621453.jpg
Texty písní

texty písní

Kapela Emoce se začala tvořit v roce 2014. V původní sestavě Petr Pinker, Marek Ander, Aneta Uhlířová a Jaromír Vlach. V úplném počátku kapela vystřídala 3 kytaristy: Karla Daníčka, Luďka Doležala a Lukáše Oulíka. Nakonec se na cca 3 roky usadil kytarista Lumír Kozák. Ke vzniku kapely se v...
áže příběh, který je zvěčněn v písni Bubenice. Právě naše mlaďounká bubenice je ikonou kapely. Multiinstrumentální a nadaná Aneta právě studuje bicí na konzervatoři. Petr má na svědomí všechny texty a základní hudební podobu písní. Na hudebním aranžmá se pak podílí celá kapela. Marek se stará o technické zázemí, všechny ty mašinky a vychytávky a krom toho hraje na své červené piano. V roce 2018 přichází Martin Janáč, nejdříve na post baskytaristy, místo Jaromíra, který se rozhodl kapelu opustit. Martin poté přebírá post kytaristy, zatímco přichází skvělý basák Ivo. Ivo nastupuje do kapely a přináší skvělou pozitivní energii. A co čeká Emoce v dalších letech? To se necháme překvapit, každopádně děkujeme za přízeň :-)
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Sílím video   31
S tebou video   18
Naděje video   46
Přehrát nezařazené písně
Pro tebe     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Jazykoklamy (2016)     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Přehrát celé album


Správcem interpreta Emoce je Satanka18; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Reklama

Emoce texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.