Playlisty Kecárna
Reklama

EEmma Stevens - texty

emma-stevens-517708.jpg
Texty písní

texty písní

Emma začala s hudbou ve 3 letech, kdy si koupila svou první kytaru. Rodiče ji podporovali a přihlásili ji do hodin piana a cella. Stala se členem Surrey Youth Orchestra a působila v mnoha hudebních klubech ve škole i mimo ni. Začala psát poezii a později i hudbu. Zapsala se na Academy of C...
ontemporary music a studovala hru na kytaru a skládání písní.
Znalosti uplatnila, když začala hrát s umělci či skupinami jako jsou například fiN., H- Boogie a Ronit. Dostala se až na turné po celém světě s kapelami jako jsou The Kooks, Mona, Feeder a Incubus. Díky získaným zkušenostem se dala na sólovou dráhu.
Když ji objevil hudební manažer Bob James, Emmina kariéra vzlétla. Začala pracovat se stávajícími umělci a skladateli z celého světa a často jezdila do LA, Nashvillu a do Evropy. Korejská chlapecká skupina “SHINee” vydala jednu z jejích písní, prodala 100 000 kopií v prvním týdnu od vydání a vyšplhala se na první místo.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Once video česky   189
Riptide video česky   97
Sunflower video   133
Party Girl   82
Lazy video   107
Hey Summer! video   97
Přehrát nezařazené písně


Emma Stevens ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.