Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

EEmma Stevens - texty

emma-stevens-517708.jpg
Texty písní

texty písní

Emma začala s hudbou ve 3 letech, kdy si koupila svou první kytaru. Rodiče ji podporovali a přihlásili ji do hodin piana a cella. Stala se členem Surrey Youth Orchestra a působila v mnoha hudebních klubech ve škole i mimo ni. Začala psát poezii a později i hudbu. Zapsala se na Academy of Contemporary music a studovala hru na kytaru a skládání písní.
Znalosti uplatnila, když začala hrát s umělci či skupinami jako jsou například fiN., H- Boogie a Ronit. Dostala se až na turné po celém světě s kapelami jako jsou The Kooks, Mona, Feeder a Incubus. Díky získaným zkušenostem se dala na sólovou dráhu.
Když ji objevil hudební manažer Bob James, Emmina kariéra vzlétla. Začala pracovat se stávajícími umělci a skladateli z celého světa a často jezdila do LA, Nashvillu a do Evropy. Korejská chlapecká skupina “SHINee” vydala jednu z jejích písní, prodala 100 000 kopií v prvním týdnu od vydání a vyšplhala se na první místo.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Once video česky
A Place Called You video česky
Riptide video česky
Sunflower video
Underwater (Teach me to Breathe) video
Give a Little Bit video
Dreaming Trees video
This is For You video česky
Party Girl video
What's She Got?
Lazy video
How to Write a Love Song video
Hey Summer! video
Přehrát nezařazené písně

Emma Stevens ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.