Playlisty Kecárna
Reklama

EEmma Roberts - texty

emma-roberts-35939.jpg
Texty písní

texty písní

Emma Roberts má 235 fanoušků · Stát se fanouškem

Emma Roberts (* 10. února 1991, Rhinebeck, New York, USA) je americká herečka a zpěvačka, dcera herce Erica Robertse a neteř herečky Julie Robertsové. Pochází ze známé herecké rodiny Robertsů a je prozatím nejmladší představitelkou tohoto rodinného hereckého "klanu". Věnuje se pr...
ozatím oběma svým uměleckým oborům, herectví a zpěvu. Vůbec poprvé se ve filmu objevila ve snímku Kokain v roce 2001. Svoji opravdu první velkou roli obdržela v televizním seriálu Unfabulous satelitní televizní stanice Nick. Hraje zde třináctiletou postavu školačky Addie Singerové. Zahrála si také jednu z hlavních rolích ve filmu Aquamarine, dále v roce 2008 vystupovala ve filmu Puberťačka - Wild child. Mezi její nejnovější filmy patří snímek Hotel pro psy. V roce 2013 účinkuje v anerickém seriálu American Horror Story Coven.

Jedná se o jednu z amerických teenagerských hvězd.

Se svojí velmi známou tetou Julíí Robertsovou poprvé společně účinkovala v roce 2002 ve filmu Velký šampión, podruhé pak v roce 2010 ve snímku Na sv. Valentýna režiséra Garryho Marshalla.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Dummy video česky 961
I Wanna Be video česky 2 655
Přehrát celé album


Emma Roberts ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.