Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

EEmma Roberts - texty

emma-roberts-35939.jpg

Emma Roberts má 232 fanoušků · Stát se fanouškem

Emma Roberts (* 10. února 1991, Rhinebeck, New York, USA) je americká herečka a zpěvačka, dcera herce Erica Robertse a neteř herečky Julie Robertsové. Pochází ze známé herecké rodiny Robertsů a je prozatím nejmladší představitelkou tohoto rodinného hereckého "klanu".

Věnuje se prozatím oběma svým uměleckým oborům, herectví a zpěvu. Vůbec poprvé se ve filmu objevila ve snímku Kokain v roce 2001. Svoji opravdu první velkou roli obdržela v televizním seriálu Unfabulous satelitní televizní stanice Nick. Hraje zde třináctiletou postavu školačky Addie Singerové. Zahrála si také jednu z hlavních rolích ve filmu Aquamarine, dále v roce 2008 vystupovala ve filmu Puberťačka - Wild child. Mezi její nejnovější filmy patří snímek Hotel pro psy. V roce 2013 účinkuje v anerickém seriálu American Horror Story Coven.

Jedná se o jednu z amerických teenagerských hvězd.

Se svojí velmi známou tetou Julíí Robertsovou poprvé společně účinkovala v roce 2002 ve filmu Velký šampión, podruhé pak v roce 2010 ve snímku Na sv. Valentýna režiséra Garryho Marshalla.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Island In The Sun By video česky
Video Překlad Karaoke
Dummy video česky
If I Had It My Way video česky
I Wanna Be video česky
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
Punch Rocker video česky
New Shoes video česky
We Are Gonna Happen video česky
This Is Me video česky
Mexican Wrestler video česky
94 Weeks (metal Mouth Freak) video česky
Say Goodbye To Jr.High video česky
Dummy video česky
I Have Arrived video česky
I Wanna Be video česky
Přehrát celé album

Emma Roberts ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.