Kecárna Playlisty
Reklama

AEmilie Autumn - texty

emilie-autumn-82581.jpg
Texty písní

texty písní

Emilie Autumn má 138 fanoušků · Stát se fanouškem

Emilie Autumn ( *22. září 1979, Los Angeles, Kalifornie) je americká umělkyně, zpěvačka, skladatelka, houslistka či herečka. Vidět jsme ji mohli ve filmu The Devil´s Carnival v roli Painted Doll, objeví se i v nadcházejícím pokračování - The Devil´s Carnival 2. Žánr její hudby je řazen do ...
Glamrocku či Victoriandustrialu, jehož je také zakladatelka. Emilie Autumn vystupuje se svou doprovodnou skupinou - Bloody Crumpets. Ve svých vystoupeních spojuje prvky klasické hudby, elektroniky, kabaretu, divadla či burlesque. Je také spisovatelkou, na kontě má knihu The Asylum for Wayward Victorian Girls, jež popisuje příběh spojující fikci a její život. V současné době připravuje muzikál týkající se právě výše zmiňované knihy.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
4 O'Clock video česky karaoke 1 461
Swallow video česky karaoke 1 455
Přehrát celé album
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Castle Down video česky karaoke 1 827
Willow video česky 505
Přehrát celé album
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
La Follia video 122
Largo video 132
Allegro video 104
Adagio video 148
Revelry video 130
Přehrát celé album


Emilie Autumn ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.