Playlisty Kecárna
Reklama

AEmilie Autumn - texty

emilie-autumn-82581.jpg
Texty písní

texty písní

Emilie Autumn má 139 fanoušků · Stát se fanouškem

Emilie Autumn ( *22. září 1979, Los Angeles, Kalifornie) je americká umělkyně, zpěvačka, skladatelka, houslistka či herečka. Vidět jsme ji mohli ve filmu The Devil´s Carnival v roli Painted Doll, objeví se i v nadcházejícím pokračování - The Devil´s Carnival 2. Žánr její hudby je řazen do ...
Glamrocku či Victoriandustrialu, jehož je také zakladatelka. Emilie Autumn vystupuje se svou doprovodnou skupinou - Bloody Crumpets. Ve svých vystoupeních spojuje prvky klasické hudby, elektroniky, kabaretu, divadla či burlesque. Je také spisovatelkou, na kontě má knihu The Asylum for Wayward Victorian Girls, jež popisuje příběh spojující fikci a její život. V současné době připravuje muzikál týkající se právě výše zmiňované knihy.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
4 O'Clock video česky karaoke 1 483
Swallow video česky karaoke 1 478
Přehrát celé album
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Castle Down video česky karaoke 1 851
Willow video česky 539
Přehrát celé album
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
La Follia video 131
Recercada video 101
Largo video 145
Allegro video 113
Adagio video 163
Tambourin video 103
Revelry video 147
Přehrát celé album


Emilie Autumn ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.