Kecárna Playlisty

Kdybych nebyl kokot - text

playlist Playlist
flashUp: Jak by to tu vipadalo kdybych nebyl kokot ? Necítil bys ADRENALIN nenosil EMENEF triko ! Nedělal bych RAP a vůbec rádoby RAP neviděl bys na ulicích plakát s logem EMENEF ! Občas plnej zloby jako Tafrobovo LP a to že dělám HIP-HOP je jediný štěstí ,netoužim si představit jestli by bylo lepší ndyby se mi nezdál se že budu blbej MC ! V dětství přesný a živta VYEXPÍ poloviční bordel hej Voranný věř mi že každý slovo který pošlu ti sem říka že jsme sice kokoti ale víme kam jdem !!
Jsme MediaCorre chcem si splnit HIP-HOPoví vize pokud nám to neni dáno budem chlastat no a příště ?! Pokud nějaký příště bude budem znova skoušet znova chlastat kdybych nebyl kokot tak si dokážu říct ZASTAV !!!
Merror: Kdybych nebyl kokot udělal bych všechno jinek !Ukázal bych lidem svět ale to je píčovina ! Nic víc SHIT zmirálka vzal bych novou tvář kapitola jedna ! Nebyl bych jenom parchant co jsi jenom hraje ! Skusil bych něco dokázat a brát život vážně ! Nehrál si s city a neobtěžoval je ! Byl bych vobyčejnej boy ,pořát si něco nedokazoval ! Nehulil bych nechlastal bych jako tedˇ. Nechodˇ domů jdi do píče kokote ! Chceš být crazy a badboy nosit velký jméno ! Vikřikovat LET´S GO ! A jebat ty děvko ! EMENEF MediaCorre jademe dál ! Posouvám se na líc a nová hra ! Byl bych největší FRIEND bylo by to vono ale to bych nesměl být KOKOT !!!
MediaCorre: Kdybych nebyl kokot tak bych to netáh s Taktem,nebyli by jména ani prázdný parket. Vůbec nic ani plakáty na zdech ! Žádný sexi holky v první řadě !Neměl by sem důvod řvát MediaCorre EMENEF nebylo by narváno před kulturákem DEMENTEF ! Kdybych nebyl tam kde jsem nevěděl bych kudy kam ! Určitě bych utíkal a sám sebe nehledal ! Můžu jenom říct že mám KURVA štěstí ! Že mám super producenta a sám že jsem MC ! Kolem sebe jenom lidi kterým věřím ! 100% na vlně na který běžím ! Zapojit rozum a nasadit kšilt ! Jako nulový MC tys takoví někdy byl kdybych nebyl kokot tak bych to nikdy nepochopil !!! Byl bych v piči a pořat střídal styl !!!!!!!!! :D

Text přidala MCgold

Video přidala __KikuSh__


Nezařazené v albu

EMENEF texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.