Playlisty Kecárna
Reklama

eeLKa - texty

elka-490074-w200.jpg
Texty písní

texty písní

eLKa má 44 fanoušků · Stát se fanouškem

Lukáš "eLKa" Bláha se poprvé objevil v roce 1995 kdy vyhrál svůj první freestyle battle s názvem King of ceremony. Následně na to až do roku 2010 vyhrál další soutěže,je vlastníkem... několika pohárů (David a Goliáš - Deník cestovatele),neoficiálního světového rekordu v non stop freestyle rapu, vystupoval na akcích jako jsou Souboj Titánů (HHK) nebo Semtex Culture ,mezi největší úspěchy ve freestylové kariéře považuje eLKa vítězství na freestyle battlu HIP HOP KEMP 2011,2012 .. Battle night 10,King of Battle,Blezz da Beatz...
V roce 2004 vydal po 9ti letech ve freestyle rapu první demo Utíkej svou cestou společně se Sanchezem a grupou SWR, v roce 2009 vydal s Matheusem a Djem Kalimem album Led"N"icE - Damnum inuria, v roce 2010 potom vypustil fanouškům svoje první solové album Deník cestovatele, po kterém rok na to vydal projekt Něco z báglu ... freestylu se už aktivně nevěnuje, ale na koncertech vždy fanouškům naloží i něco ze svého freestyle umu,v roce 2013 vydal s Pardubickým producentem Daldou album Apokalypsa.

Biografie :
KnO Raprezent - Porad tady 2000
SwR - Utikej svou cestou 2004
LedNicE - Damnum Inuria datum 2009
eLKa - Denik cestovatele 2010
eLKa - Něco z báglu 2011
  ZOBRAZIT VÍCEeLKa ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.