Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu
playlist

Zetko do háčka do óčka do erka 4x

Vidím to stylem takovým jako nikdy, smrdí to tady a smrdí a smrdí a zmrdi jsou všude kolem mě i tebe. Poradím. Poraď! Nelez jim do prdele a vyfakuj ten systém, demokratický průjem a vyfakuj ten systém a ignoruj ho zcela jako Džuzepe Karito, Pepe Včela nebo Hela. A prý, že prý to bez systému nejde to, ale piču, podívej se na Zašovské Gheto. Hej “B” ty víš o co jde! Ne, ale vím s kým mluvím, že?

Zetko do háčka do óčka do erka – ne! Ale vím s kým mluvím, že? 4x

Ve strítech vládne vládne monarchie, v Zašovském ghetu Robbie Williams žije, v Bagdádu ti Áda rozkope tlamu a AFDTX ti posprejujou hlavu!

Tak si to uvědom a ignoruj zákon, Klon ten to chápe, toto chápe aj s bráchou. Bez zákonů, bez systému jít si vlastní cestou, od fašismu vyčistit tohle naše město! Policistům dát dát do všech hospod zákaz ať nemáš strach když hulíš a nebo šňupeš prach obyčejný člověk vedle tebe a může být fízl mrdej ho do prdele. Hej “B” ty víš o co jde! Ne, ale vím s kým mluvím, že?

Zetko do háčka do óčka do erka – ne! Ale vím s kým mluvím, že? 3x

Zetko do háčka do óčka do erka – ne! Robbie Williams Z

Text přidal mukasto

Video přidal mukasto

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.