Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu
playlist

Vzpomínám na svoje první rande, houplo mi péro bylo to trapné, byl jsem ještě panic, ale už jsem to chtěl, pak se to stalo, ejakuloval jsem. A když přišlo na věc, stala se chyba. Zapomněl jsem si doma prezervativa. Říkal jsem ji dám si pozor nedělám to poprvé. Já jsem však nevěděl ani jak se správně zasune. Bylo to krátké, ale paráda.
Pak když jsem zjistil, co má ta holka ráda. Vzala si ho do pusy a ždímala jak pračka. To jsem ještě nevěděl, že je to rozkuřovačka. Taková holka které nemusíš se dvakrát ptát. Chceš si zamrdat, kamarád taky rád. Nejhorší je na tom, že mrdat není kde doma nemůžu a ani ve sklepě!!!

Bydlím u rodičů, stojí to za piču! Až budu bydlet sám všechny vás vymrdám! Kurvy! 2x

Zandem na rande a zamrdáme orálně, análně, vagiálně a sadomasochistický fetiš hlavně. Na první rande nezapomeněš. Zkušenost, do života si vezmeš. Romantika u stromu, polibek ze zadu a opilá v kómatu v kómatu a v kómatu. Brzy ráno musíš obřezat větev tak pravil Přemek, tak pravil Přemek. Proutek se ohýbá dokud je ještě mladý, tak pravil Přemek, tak pravil Přemek. Se zkušeností nejdál dondeš, tak pravil Přemek, tak pravil Přemek. Tři prsty jsou víc jak dva prsty tak pravil Přemek, tak pravil Přemek, pozvu tě na rande, ale půjdeme k tobě!

Bydlím u rodičů, stojí to za piču! Až budu bydlet sám všechny vás vymrdám! Kurvy! 2x

Moje první rande bylo vole tragické. Má největší láska měla asi sklony lesbické. Chtěla sice kouřit, ale prej marlboro. Tož mi péro od rána stálo kurde asi na hovno. Šáh sem ji na kundu a byl sem prostě v piči a ona ani nehlesla i když v pornu u toho holky kvičí tak jsem ji zkusil ještě něžne líbat pičo to sem dopad jazyk sem si roztrhl o nějakej drát.

Bydlím u rodičů, stojí to za piču! Až budu bydlet sám všechny vás vymrdám! Kurvy! 6x

Text přidal mukasto

Text opravil Dezo_Dorant

Videa přidal zanzara

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.