Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Ladies and Gentlemans - text

playlist

Někdy se stane že mluví nářečím někdy mluví i zvířečí rečí někdy se mi zdá že, je břichomluvec ale když má 45-tku tak nemluví vůbec někdy prostě lehne sem tam se zvedne ale většinou mluví jenom ve dne proto používá navigaci k lepší orientaci aby našel kurva svoji restauraci zapne GPS a čmuchá jako pes tak si dej pozor, aby ti domu nevlez jak už je u tebe doma tak má kóma ten nevyleze ven klidně squatuje týden pozor když je ZHOR! ZHOR nosí okluzor! miluje alkohol poslouchá hardcore! jeho holka Bambula hned by tě poblula pak u tebe doma když se jim chce vypustili močovody neotvíraj poklopce!

Héj héj 4x

Héj héj Ladies & Gentlemans
Héj héj Elektrick mann 2x

Nepije rum a ani borovičku pokaždé z ní hodí tyčku má takové pravidlo že nepije lepidlo radši pod železňákem vyčuchá ředidlo nemože chlastat a ani fetovat ve fabrice dělají mu testy na kómat přítelkyně pere mu tepláky z práce do kuchyně rychle pro bubláky nabídne jí dýchání z úst do úst smrad z huby i love antabus Ice B Ice B ledové Bé chlastá fetuje onanuje playstation a podpora breberky chytl od Zhora tequila zelená cuba libre godzilla alpský do hillu jde!

Héj héj Ladies & Gentlemans
Héj héj Elektrick mann 5x

Text přidal mukasto

Text opravil mukasto

Video přidal zanzara

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.