Kecárna Playlisty
Reklama

Kvalitní žena - text

playlist Playlist
Musím si pořídit kurva kvalitní ženu zajdu do marketu, tam ji snad seženu. Hlavně ať není moc drahá, spíš univerzální potřebuju 2x denně úklid orální. Vyhlásím konkurz, vylepím plakáty, udělám průzkum, do schránek letáky. Někde musí být, přece ta pravá hlavně ať chodí do práce a je kurva mladá. Jó-kvalitní žena, tak ta moc nemluví, vytřepe, vypere, vyžehlí a vše zařídí. No a nádobí nemyju, s tím musí počítat, taky že mám každý den zhulený kómat. Postará se o děti, nemám čas. Volali kámoši, že je akce zas. Jak dojdu nad ránem hlava vytuněná, bude čekat v posteli, nadržená!
Vykouřit, navařit, uklidit, vyhonit a pak může u mě žít jo, takhle to má kurva být jo, takhle to má kurva být jo 2x
Kvalitní ženu brzo snad seženu. Hledám ji dlouho po celém šeřenu. Kompasem našel jsem obchodníka s černým masem. Za prachy dohodí ti, kvalitní ženu s pasem. Dobrý tedy beru klidně i nějakou dceru, aspoň ji naučím našim tvrdým poměrům. Měla by mít minimálně aspoň 12 roků, aby menstruovala a chodila do fochu. U nás ve farbrice nabírají i přespolňáky , dredaře, bezdomovce, socky a feťáky. Zaplatil jsem za ní 5000,- aj s dání. Dovezl jsem ji domů a hned poslal na ranní. Až přijde z práce musí ještě navařit, uklidit, nakouřit a potom může u mě žít!
Vykouřit, navařit, uklidit, vyhonit a pak může u mě žít jo, takhle to má kurva být jo, takhle to má kurva být jo 4x

Text přidal mukasto

Video přidal mukasto

Je zde něco špatně?
Reklama

Kundodrom

Reklama

ElektrÏck mann texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.