Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu
playlist

Já chtěl jsem si zamrdat bo mě bolí ruka protáhnout slimáka, ale před tím se zpukat. Byla to sobota, velice kvalitní akce, chlast, brka, kundy, teorie ne! Jó praxe! Hlavně dát bacha a nenarazit na tampón. A šak nejsi taká piča, jak z koruny diskošampón. Sedm hříbků z lesa, pod jazyk půl tripa už táhnu dretatou až do prvního patra. No ale nechtěl mi stát, musela sním hovořit tak po třetím polibku byl ochoten se ztopořit. Tak nasadili jsme precizně kondom na ten můj růžový, veselý bonbón. Mrdali jsme hrubě stylem kurva hrubé zrno do prdele, do úsměvu, vymrdám ti Brno! Ale přišel za mnou dredař, druhý den v neděli hej kámo, zapomněl sis včera u mě v prdeli….

Kondydy kondydy dydy Kondom 12x

Ty vole no tak už jsem taky tata jak se ti to stalo? Měl jsem plné varlata! Tohle dobře znám. Taky děláš tatu? Jo, stojí mě to ale celou výplatu. Je mi už jasné že nepůjdu k porodu radši si natáhnu gumu přes jahodu. Kondom ten není nikdy stoprocentní, stoprocentní je alkohol nebo být impotentní. Jednou jsem si koupil kondom s malým obvodem potom mi nešlo střelivo stříkacím vývodem. Čuráček se mi odkrvil a pěkně zmodral když jsem se na něho podíval, vypadal jak kobra. Používám lubrikant, odolnost podporuje protože když je kunda suchá tak guma koroduje. Když jsem nadržený zasunuji rychlostí králíka. Je to prostě taková moje taktika. Zařadím turbo, ty kurvo, připrav se na soulož koupil jsem gumy ve tvaru Krakonoš chtělo by to na kondomy více automatů ať není tolik potratů a taky kondylomatů.

Kondydy kondydy dydy Kondom 12x
….
Kondydy kondydy dydy Kondom 8x

Text přidal mukasto

Video přidal xXDuryXx

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.