Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu
playlist karaoke

Překročil jsem všechny emise, hulím totiž jako zakarpatská vesnice. Doma smradu mám kurva jako z tchoře THC se šine z mé laboratoře. Slyšel jsem kurva jednou od Cypres Hill trochu jsem se potom vypukal a podhulil. Tak jsem se pustil do velkého úklidu, našel jsem šlukovku a hodil se do klidu. Srovnal jsem si do řady všechny květináče. Pak jsem vzal do ruky svého zavináče. Čumim, čumim z ničeho nic vidiny před očima mizí mi všechny rostliny NÉ NÉ NÉ, tohle není možné. Ať mě kurva rychle někdo rožne. Chci se nahodit do normálního režimu ať zachráním aspoň jednu rostlinu.

Hey vole, zdar vole jak jé? Jsi zhulený? Ne? Tak zuhulíme! 2x

Vyrazil jsem časně z jara hned, do growshopu nakoupit komplet. Kurva hlavně vybrat kvalitní semena, né já nepěstuju bojové plemena. Já pěstuju kurva kytku ve špajzu. Smrad odvádím rourou do hajzlu. Načasovat správně každý pěstební krok, pěstuju krátce, teprve osmnáctý rok. Né nemám zkušenost, pomůže mi Přemek. Preferuju indoor, ale on venek. Správně zastínit a kurva taky zavlažit! Na týdletý sklizni už musím vyvařit. Jak jsem střízlivý nemrdám nikdy bo můj pikaču pičo má výkyvy. Tak doporučuju všem stále hulit množství větší než malé!

Hey vole, zdar vole jak jé? Jsi zhulený? Ne? Tak zuhulíme! 4x

Text přidal mukasto

Video přidal mukasto

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.