Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu
playlist

Dentista dentista – udělá ti v tlamě spoustu místa. 4x

Chtěl bych zchudnout a srovnat pár zubů abych neměl takhle křivou hubu ptal jsem se ZHORA prý jaký to jen je když ti dentista hubu kompletně zdrátuje. Pichli mi do žil radioaktivní látku prý jenom tak, jestli je všechno v pořádku tak lezu do tunelu a dělám tuleně na radaru zjistili, že vypadám zhuleně.

Dentista dentista – udělá ti v tlamě spoustu místa. 4x

Takový dentista musí být optimista. 15 minut práce kurva čistá ruka tři sta. Tři díry vlevo a dva kazy vpravo, stříbrná korunka tak za sto pade kámo. Nebo keramika vole za dva a půl? A dentista je kámo, nebere na hůl. Smradu jak v hradu z ustního odpadu, no ale dentista to vyřeší!

Dentista dentista – udělá ti v tlamě spoustu místa. 4x

Dentista zas včera chlastal minimálně nad limit, rači zdrhnu do hospody kulturně se navalit čtverka vlevo nahoře tak to je pěkný maras, na to mám ten nejlepší lék mariánský čaraz. Povídá mi vypadáte jako kix-boxer zuby pořád zlámané a dásna na odstřel teď už se tak neperu já vím že jsem to zvoral, používám zubní pastu blend a mend a oral!

Dentista dentista 3x

Dentista je to anarchista

Text přidal mukasto

Video přidal mukasto

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.