Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

EEazy E - texty

eazy-e-473886.png

Eazy E má 23 fanoušků · Stát se fanouškem

Eric Wright (Narozen 7. září 1963, Compton, Kalifornie.Umrtí 26. března 1995, Los Angeles, Kalifornie), známější jako Eazy-E byl americký rapper, který se narodil a vyrůstal ve městě Compton (tenkrát chudé město kousek od Los Angeles).

Jeho matka pracovala jako správkyně na základní škole a otec byl poštovní dělník. Rodina neměla dost peněz na život v lepších podmínkách. V době rozkvětu hip-hopu se Eric rozhodl, že rap bude to co ho proslaví, a to i přes to, že nebyl na západě Spojených států rozšířený tak, jako na východě (v té době byl centrem rapu New York). V brzkém věku začal prodávat marihuanu, díky jejich prodeji vydělal až 250 000 dolarů. V sedmnácti letech ho vyhodili ze střední školy. V té době se Eazy E stal členem gangu Crips.

Za peníze vydělané prodejem drog založil svůj vlastní label a pak spolu s raperem MC Renem, Ice Cubem, DJ Yella a Dr. Drem založil skupinu N.W.A, se kterou vydal 3 LP (N.W.A and the Posse, Straight Outta Compton a Niggaz4life) a 1 EP (100 Miles And Runnin'). Za svého života vydal jedno LP (Eazy-Duz-It), Str8 Off Tha Streetz Of Muthaphukkin Compton, které ale vyšlo až po jeho smrti. Nahrál také 2 EP (5150 Home 4 Tha Sick a It's On (Dr. Dre) 187um Killa. Byly vydány také 2 posmrtné kompilace Eternal E a Impact Of The Legend.

Zemřel ve 31 letech v roce 1995 na AIDS, kvůli nákaze HIV, kterou získál od prostitutky. Jeho osobu použili i jako predlohu k postavě Rydera z počítačové hry GTA: San Andreas.

Video Překlad Karaoke
Exxtra Special Thanks video
Real muthafuckin G's video
Any Last Werdz video
Still A Nigga video
Gimme That Nutt video
It's On video
Boyz N Da Hood [G-Mix] video
Down 2 Tha Last Roach video
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
Intro: New Year's E-Vil video
Only If You Want It video
Neighborhood Sniper video
Niggaz My Height Don't Fight video
Merry Muthafuckin' Christmas video
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
Still Talkin video
Nobody Move video
Ruthless Villian video
2 Hard Motha's video
Boyz N The Hood video
Eazy Duz It video
We Want Eazy video
Eazy Er Said Than Dunn video
Radio video
No More ?'s video česky
I'mma Break It Down video
Eazy Chapter 8 Verse 10 video
Přehrát celé album

Eazy E ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.