Playlisty Kecárna
Reklama

EEAV - Erste Allgemeine Verunsicherung - texty

eav-erste-allgemeine-verunsicherung-566144.jpg
Texty písní

texty písní

EAV – Erste Allgemeine Verunsicherung – rakouská pop-rock skupina založená v roce 1977. Jméno je odkazem na bývalou rakouskou pojišťovnu. Textařem a skladatelem skupiny je zakládající člen Thomas Spitzer, který také hraje na kytaru. Texty jsou většinou psány humorně, ale objevuje se v nich...
sarkasmus a kritika společnosti. Za zmínku stojí výrazný projev zpěváka Klause Eberhartingera, který do kapely přichází na tento post v roce 1981 jako třetí v pořadí. V druhé polovině osmdesátých let byli na vrcholu slávy, u nás je bylo možno slyšet nebo vidět v pořadu rádia Ő3 (rakouská hitparáda) nebo v televizi (ORF).
  ZOBRAZIT VÍCEEAV - Erste Allgemeine Verunsicherung ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.