Playlisty Kecárna
Reklama

EEarth Wind and Fire - texty

earth-wind-and-fire-542394-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Earth Wind and Fire má 1 fanouška · Stát se fanouškem

Earth, Wind & Fire je afroamerická R&B hudební skupina, zformovaná v roce 1969 v Chicagu ve státu Illinois. Mezi jejich přezdívky patří Elements of the Universe, či EWF. Skupina byla... přijmuta v Rock and Roll Hall of Fame a Vocal Group Hall of Fame (síně slávy). Získali deset Grammy ocenění a čtyři ocenění americké hudby. Jelikož prodali víc jak 90 milion alb celosvětově, připsali se tímto mezi nejvýdělečnější hudební umělce světa.

Mezi repertoár skupiny patří africká hudba, latinsko-americká hudba, funk, soul, pop, rock, jazz a jiná hudba. Mezi typické znaky kapely patří dynamická dechová sekce a kontrastní vokály mezi falsetto zpěvákem Philipem Baileym a tenorovým zpěvákem Maurice Whitea.
  ZOBRAZIT VÍCE

Spirit (1976)
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Getaway 160
Spirit 71
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Singasong 126
Celebrate video 118
Přehrát celé album


Earth Wind and Fire ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.