Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

DDVA - texty

dva-372442.gif

DVA má 3 fanoušky · Stát se fanouškem

DVA je české hudební duo Báry (ONA) a Jana (ON) Kratochvílových, kteří jsou známí taktéž z Divadla DNO. Duo vzniklo roku 2006 a do širšího povědomí vstoupili po vydání úspěšné desky Fonók v září 2008, za kterou obdrželi nominaci na cenu Anděl v kategorii alternativní hudby. Sami říkají, že hrají „tango, kabaret, cirkus, popsongy, kuchyňský beatbox, freakfolk, akustické elektro a elektrické akusto ve dvouvrstvém balení“. Své první album Fonók označují za „folklór neexistujících národů“, navazující album HU zase za „pop z neexistujících rádií“. Pro jejich hudbu jsou totiž typické texty ve vlastních vymyšlených jazycích (někdy připomínající například němčinu, maďarštinu, švédštinu,…). Uspěšně předvadělí koncerty i v zahraničí, m.j. v Polsku, Rusku, Norsku, Německu a na záčatku 2014 roku v USA.

Nipomo

(2014)

Video Překlad Karaoke
Nipomo video česky
Mulatu video česky
No Survi
Surfi česky
Nunki video česky
Zoppe česky
Meteor česky
Vampira česky
Durango video česky
Javornicek video česky
Vespering video česky
Přehrát celé album
Hu

(2010)

Video Překlad Karaoke
Tatanc video
Tuér video česky
Přehrát celé album
Fonók

(2008)

Video Překlad Karaoke
Nunovó tango video
Kisma Ajoas video
Bádalisk video
Három Kérom video
Přehrát celé album

DVA ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

DVAtexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.