Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Brácha Umí - text

Brácha umí ( [ originál skupina Modern Talking ], hudba a původní text Dieter Bohlen, český text Michal Bukovič, zpěv duo FILIGRÁN, rok 1986 )


Máš neskutečného bráchu, ten rozvíří oblak prachu jen, nastoupí na parket a víří, víří. Máš krásného příbuzného, vem si trochu příklad z něho, vstaň, houpej se s rytmem aspoň teď.
Refrén : Rytmus máš nulový, brácha umí, umí, umí, skáčeš jak žulový, brácha jako by byl z gumy, každý krok taneční brácha umí, umí, umí, kdo není na slečny, sotva tomu porozumí. Brácha umí, umí, umí, skáče jako by byl z gumy, tvůj brácha umí, má rád jen sebe, brácha umí, umí, umí, jenže jak se hudba ztlumí, lásce nerozumí, mám ráda tebe.
Máš neskutečného bratra, rád na všechno kouká spatra, má v úctě jen hifi věž, je zvláštní, zvláštní. Vem si svého sourozence, tvou fotku mám v peněžence, tam už se tvůj brácha nevešel.
Ref.

Text přidal flover

Video přidal flover

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.